Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 10 éves vagyok és már kiskorom...

10 éves vagyok és már kiskorom óta nem eszem zöldséget és gyümölcsöt. Szeretném hogy egyek, de nem ízlik. Ötletek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmit? Az ízével vagy az állagával van bajod?
2014. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz valami hasznos válasz, de ezt sajnos csak te tudod megoldani. Rá kell venned magad, hogy egyél. Az íze a baj? Nem lehet, hogy valami más oka van? Ha az édességet szereted, a gyümölcsöket is fogod. Némely zöldség pedig olyan, hogy jő fűszerezéssel teljesen el lehet venni az ízét. A fűszereket ajánlom kezdéshez.
2014. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha a cukor fogyasztásodat lenullázod (beleértve az édességeket is), újra fognak ízleni a gyümölcsök. Ha pedig az ízfokozókat elhagyod a táplálékodból, akkor talán a zöldségeket is meg fogod szeretni.

Ha emellett még vegetáriánus is leszel, akkor a siker garantált lesz, ez tapasztalat.

2014. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
kiskorod óta? Ez aranyos. Még most is kicsi vagy :)
2014. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg trükk van ezzel kapcsolatban. A legegyszerűbb talán lepréselni gyümölcs/zöldséglének, pürésíteni vagy turmixolni krémlevesbe, de az interneten biztosan rengeteg recept található ezzel kapcsolatban.
2014. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha az ízzel van bajod,kóstold őket végig biztosan lesznek olyanok,amik ízleni fognak. Ha az állagával (van ilyen is),akkor tedd azt,amit az előttem lévő válaszoló írt. Reszeld ,facsard ki lének, stb.
2014. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
Anyukád helyében nem hagynék rád minden hülyeséget, pláne nem engedném, hogy 10 évesen fél tízkor itt legyél...
2014. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha az állagával van bajod, nem biztos, hogy menni fog. Én sem eszem gyümölcsöt, egyszerűen nem bírom lenyelni. Csak banánt és az almát eszem meg. A zöldségekkel nincs bajom, szerencsére. Pürének sem eszem meg a legtöbb gyümölcsöt, max a levét iszom meg. Próbáld meg, hátha így menni fog. Persze, nem a cukros bolti leveket, hanem otthon, gyümölcspréssel készítve.
2014. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7.! Sokat segítettél neki. Én örülök neki,hogy egy 10 éves ilyennel is foglakozik.
2014. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

örülök, hogy minden hülye kérdésnek bedőltök. :)

Jó buli.

2014. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!