Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukorfüggő vagyok. Hogyan...

Cukorfüggő vagyok. Hogyan szokjak le róla?

Figyelt kérdés
Állandóan édeset kívánok, kezd meglátszódni a szervezetemen, az egészségi állapotomon. Szeretnék újra fitt és egészséges lenni.

2014. máj. 26. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne egyél cukrot!
2014. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mozogj többet
2014. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. akarat, elhatározás

2. több zsírfogyasztás

3. több mozgás, sport, edzés ami eltereli a figyelmet

2014. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cukor/Szénhidrát helyett egyél sok fehérjét és zsírt, amelyek csillapítják a cukor utáni sóvárgást és az étvágyadat is kordában tartják.


Kezdjél el sportolni, de keményen, és a fáradtságodat ne cukorral ellensúlyozd, hanem pihenéssel ( mert gyakori, hogy amikor valaki sportba kezd, akkor azt gondolja, hogy cukorra van szüksége ahhoz, hogy bírja az iramot, pedig az energia elsősorban a pihenésből ered ).


Igyál sok folyadékot, persze vizet és cukrozatlan italokat, a többi úgyis felesleges energiabevitel. Ha kávézol és cukorral szoktad meg, akkor tegyél helyette....vajat. Ezt két héttel ezelőtt olvastam egy calisthenics oktatónál és bár nem hagyományos ötlet, de rendkívül jó. Érdemes kipróbálni.

2014. máj. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!