Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Help! Annyám paleózik, és már...

Help! Annyám paleózik, és már egy egész éve nem tudtam normálisat enni. Rosz a gyomromnak, rossz mindennek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves fiú vagyok. anyám elkezdett egy éve de lehet több paleo diétázni és rámerőlteti meg apámra is, aki persze megeszi, de aztán úgyis tudom hogy munkában normálisat eszik mert mikor hazajön szinte nem eszik SEMMIT, és 110 kiló... én 45 kiló vagyok, rosszúl vagyok ettől a ételtől, hasmenést hasgörcsöket csinál ez a sok undormány. viszont ha suliban veszek valamit, akkor anyám megkérdezi minden nap hogy na mire költötted apénzed, mélyen a szemembe néz, és végül elmondom neki, nem tudok hazudni, és akor nem szól hozzám meg jön a szöveg hogy ő hosszú életet akar nekem stb... mit telehet tenni? sajnos örököltem a nagyimtől ráadásúl van egy kicsi epekövem is ami 3 mm volt legutobb az uh-n. ez sem túl jó :(
2014. máj. 27. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hazudni anyukádnak. Elmondjátok neki apukáddal, hogy ő azt eszik, amit akar, de ne akarja rátok kényszeríteni. Főleg ha még rosszul is érzed tőle magad.
2014. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
27%

Beszéljetek anyuddal. Mondd el neki mi a helyzet, és tanácsold neki hogy keressetek megoldást!


Ha nem bírod megenni a zöldségeket vagy a húst, akkor beteg vagy, és tenni kell a gyógyulásodért. Nyilván nem az a megoldás, hogy elkezdesz kenyeret enni mert a búza hmmm az milyen jó kaja.

2014. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
ezt a kókuszizét és a sajtot és ilyen krémeket nem bírom mert attól nem vagyok jól de anyám mindenbe tesz mert szereti és szerinte kell a fehérje.
2014. máj. 28. 14:02
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Egyszerű:


- tényleg mondd el neki hogy rosszul vagy ezektől, ha nem képes felfogni akkor írja le egy papírra 5000-szer, hogy a fia nem bírja ezt a pár alapanyagot, NE TEGYE BELE A KIB:A_SZOTT KAJÁKBA.


Nőkkel nehéz néha, de ők is tanulékonyak. Mondd neki hogy egyen több omega3-at, jót tesz az agyának.


- Sajt: NEMPALEÓ

- Kókusz: az ember NEMKÓKUSZEVŐ nem kell erőltetni.

- Fosminőségű kókuszkrémek adalékokkal: NEMPALEÓ


Ezek az érveim és tippjeim. A paleó hús- és zöldségevésről, valamint olyan ételek fogyasztásáról szól amik NEM okoznak problémát. Anyád régen rosszul csinál valamit ha neked problémád van és egy éve nem oldotta még meg.

Mondogasd neki amíg fel nem fogja, nőknek néha nehéz.. állandó érzelmi hullámzásokkal küzdenek, ezért elnézzük nekik hogy néha értetlenek. Tegyél te is így, de amiket írtam azokat említsd meg otthon.

2014. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!