Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen étrendet ajánlotok?

Milyen étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés
180cm vagyok 55 kg tehát elég vézna.Arra gondoltam , hogy ha már szeretnék meghízni akkor ezt kombinálom a gyúrással is.Erre ki milyen étrendet ajánl?

2014. jún. 2. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2014. jún. 6. 21:46
 3/6 Szuaszin ***** válasza:

Cső!

Ezeket a porokat meg minden hasonló fekáliát felejtsél el! Amúgy is gyenge vagy, hát ha még efféle mérgekkel bombázod a tested hamar feladja, mondjuk egy ptx-el vagy szívproblémával azt csá irány a stiglickert jóval idő előtt. Segíthetsz magadon ha járod a természetes utat.

Normális kaját kell enni, de ilyet pl városban nem nagyon kapni, vagy ha igen akkor is méreg drága.(nem tudom hol élsz, bár biztos nem vidéken)

Na szóval a recept: disznóvágás. Disznótoros, kolbász sonka jó kenyérrel, mindenféle házi zsírral jó friss kenyérrel hagymával paradicsommal paprikával(de nem az áruházi vagy nagybanis fossal!). Ja és a legfontosabb: ebéd/vacsora előtt 20 percel dobj be egy kupica jóféle igazi páleszt, lehetőleg valami jó minőségű házit amit rokonságból valaki készít. Meg kell hozzá némi mozgás is pl favágás, evezés, építkezés, rakodás. Az hogy eljársz a város fantasztikus levegőjében futni meg súlyokat ide oda pakolgatni az elég trágya. (jah, és én is olyan voltam fiatalon mint te)

2014. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szuaszin – Biztos ezzel a módszerrel is, amelyet te írtál, lehet pakolni súlyt a testre, de ne írjál olyasmiről, ráadásul becsmérlő stílusban, amiről fogalmad sincs.


Súlyozásról és táplálkozástudományról valószínűleg egy könyvet sem olvastál, így felesleges dobigálóznod olyasmikkel, amiket mindössze te gondolsz, de amelyekkel nem tudnál érvelni.


Az oké, hogy leírod a saját módszeredet, csak abba ne szólj bele, amit mások csinálnak és hasonlóan eredményesek.

2014. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szuaszin ***** válasza:

Kedves Shot, Run nevű felhasználó

Van némi-nemű fogalmam a témáról. Én realista lévén egyszerűen egy rossz dologról rosszat írtam. Ez nem becsmérlő hanem a valóság, persze gondolhatod máshogy, de attól még nem lesz az. Még akkor sem ha valótlant olvasol és elhiteted magad és másokat vele. A fekália akkor is produktum marad ha azt valaki jó pénzért rózsabimbónak nyomtatja sok sok papírra.

Itt van pl a kérdező mint ember. Jössz és "teli tömöd" mindenféle porokkal és részinformációkkal, persze csóri eléri a célját de idő előtt beledöglik azt ne nevezzük már eredménynek(a többiek részéről se)! Valamint tudománynak se nevezd azt ami több 10.000 éves étkezési szokásokkal szembe megy. Ez nem tudomány hanem elbutítás, persze nem az egész, csak a 99.9%-a. És ha már könyvek, akkor bele gondolhatnál abba is hogy ami nincsen leírva az nem jelenti azt hogy nem is létezik. Ja persze ehhez már önálló gondolatokat kéne tudni keletkeztetni, némi logikával irányítva.

A kérdező pedig inkább örüljön neki hogy vékony, több a pozitív oldala mint elsőre gondolnád. Nem lesz sörhasad egy jó darabig, nem kell a szívednek pumpálnia a +20 +30 kiló felesleget, és egy kis odafigyeléssel valamint ha nem hibázol hasonlókat mint Shot, Run akkor valószínűleg elkerülöd a műtőasztalt is életed végéig. Kereshetsz táplálékkiegészítőket amik támogatják a szervezetet, és jótékony hatásai vannak, de ezeket nem bodybuilder shoppokban fogod megkapni, és a sajtó is csak igen ritkán veszi elő ezeket, akkor is csak sunnyogva. Keress és élj józan paraszti ésszel és ne hagyd magad befolyásolni, én megtaláltam az utamat akkor te is meg fogod.

2014. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szuaszin – Ismét nem érvelsz ( illetve, amit te gondolsz annak, köze sincs az érveléshez ).

„ Én realista lévén egyszerűen egy rossz dologról rosszat írtam. “ – Közöd sincs a realizmushoz, pusztán józan paraszti ésszel ( ezt most nem negatívumként írtam ) leírtad azt, amit te gondolsz, de nyilvánvalóan lejön, hogy ez nem a te területed.


“ Ez nem becsmérlő hanem a valóság, persze gondolhatod máshogy, de attól még nem lesz az. “ – Mi az, hogy én gondolhatom máshogy, de attól még nem lesz az ? Én nem vélemények alapján írok, hanem tények alapján. A te stílusod az, amely abból áll, hogy “ jövök én és írok ide az én módszeremről, a nyers paraszti életről, oszt’ ezt fogadjátok meg, mert ez az igazság, mert én ezt tudom ! “


“Még akkor sem ha valótlant olvasol és elhiteted magad és másokat vele. A fekália akkor is produktum marad ha azt valaki jó pénzért rózsabimbónak nyomtatja sok sok papírra. “ – Ismételten, fogalmad sincs arról, hogy miről írsz. Te összekevered a szteroidokat és egyéb szemetet a minőségi táplálékkiegészítőkkel ( ez volt a gyanúm már az első hozzászólásodból is, de most már biztos vagyok benne – vagy összekevered őket, vagy egyszerűen mindkettőről hasonlóan téves információd van ).


“Jössz és "teli tömöd" mindenféle porokkal és részinformációkkal, persze csóri eléri a célját de idő előtt beledöglik azt ne nevezzük már eredménynek(a többiek részéről se)! “ – Ha valaki helytelenül használ valamit, akkor nyilván taccsra vágja magát tőle.

A súlyozásnak és a poroknak is vannak szabályai, amelyeket be kell tartani, mert aki össze-vissza csinálja, az nyilván több kárt fog tenni magában, mint hasznot. Viszont ez az élet minden területén érvényes, nem csak testépítésben.

A te logikád ismét hibás, mert azzal, hogy azt állítod, hogy a “ városiak “ testedzése rossz azért, mert az ember kárt tehet magában, olyan mintha valaki azt mondaná, hogy a favágás is rossz, mert ha az ember magára vágja a fát, akkor a fa agyonüti és szörnyethal.

Konklúzió: nem a módszerrel volt a gond, hanem a megvalósítással.


A kérdező higgyen annak, akinek akar, én nem fogok olyasvalakivel vitázni , aki nem tud érvelni, viszont képes hosszú válaszokkal reagálni azért, hogy bizonygassa a maga igazát, ezenkívül még korlátolt ahhoz, hogy bármilyen tudást befogadjon.

2014. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!