Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan változhattak meg...

Hogyan változhattak meg néhány nap alatt a táplálkozási szokásaim?

Figyelt kérdés
Korábban én voltam a család nagyevője, most már én eszem majdnem a legkevesebbet. Korábban képes voltam egész nap nassolni, ma a főétkezéseken kívül alig eszek valamit. Négy napon keresztül nem ebédeltem, mert egyszerűen nem voltam éhes, a tízóraimat sem vittem el a suliba, mert nem volt semmi étvágyam. Volt, hogy az étel szagától rosszul lettem. Nem értem. Az egész kedden kezdődött, amikor projektnap volt a suliban, és a tomboló hőségben a várost jártuk. Utána délután mozdulni sem tudtam a fáradságtól, enni meg eszembe sem jutott. azóta tart ez az állapot. Engem annyira nem zavar, mert így talán fogyok is, de azért érdekelne, hogy ez normális-e.

2014. jún. 14. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagy melegtől lehet étvágytalan az ember, vagy napszúrástól is.
2014. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen radikális változás ilyen hirtelen nem szokott normális lenni (különösen az "étel szagától rosszul lettem" kitétellel együtt. Ha pár hétnél tovább tart, szerintem fordulj orvoshoz. Rövid távon simán lehet az az oka, hogy egyszerűen összeszedtél valami kis vírusos izét.

Ezen kívül akár a nagy meleg miatt is lehetne, de az időpontok nem stimmelnek.

2014. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A meleg sokszor jelentősen csökkenti az étvágyat. Én például rá sem bírok sokszor nézni az ételre, ha forróság van, inkább keresek egy medencét, amibe jól beleugorjak.


Azért arra figyelj, hogy ne ess át a ló túloldalára. Az nem gond, ha változtatsz a helytelen étkezési szokásaidon ( nassolás, nagy evések, stb. ) , de azért a koplaláshoz ne juss és egyéb agyatlanságokhoz se.

2014. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!