Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy ennyitől...

Miért van az, hogy ennyitől is kimaradnak részletek?

Figyelt kérdés

Néha szoktam bulizni, de ha nem is iszok olyan sok alkoholt, akkor is előfordul, hogy zavaros néhány részlet, ami történt, meg nem emlékszem pontosan mit beszélgettünk.

Tudom, hogy kézenfekvő megoldás, ha kevesebbet iszok, de tényleg nem ittam olyan sokat, szóval nicns valami más módszer esetleg?



2014. jún. 29. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyél mielőtt bulizni indulsz, és ésszerű mértékkel fogyassz alkoholt!
2014. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Igyál absintot Az garantált józan részegség! :)

Amúgy nem inkább azzal van a baj hogy vagy nem figyelsz oda mindenre vagy esetleg nem hallod a hangos zenétől amit beszéltek?

De ez csak akkor van amikor bulizol?

2014. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ami a buli előtti kaját illeti,olyat érdemes enni ami zsíros.

Érdekes szokás bizonyos országokban hogy piálás előtt széntablettákat vesznek be ,ettől a másnaposság is elmarad nekik és jobban bírják a piát.

2014. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Leírhatnád, hogy kb. miket iszol? Mit keversz mivel, ha kevered? Szedsz-e valamilyen gyógyszert, ami esetleg az alkohol miatt ilyen hatást válthat ki?
2014. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát tegnap például vodkát ittam, összesen 2 decit, de nem egyszerre, meg egy sört.

Meg egy nagyon kevés (kb 2 cent pálinkát)

Ennél ittam már jóval többet, mikor nem ismertem a mértéket, (nem is volt jó, mert csomó minden kiesett), de ennyitől nem értem miért zavarosak bizonyos részletek :/

Amúgy szerintem nem a figyelmemmel van a gond. Gyógyszert sem szedek.

2014. jún. 29. 16:14
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tyű, én meginnék két deci vodkát meg egy sört a toxikológián ébrednék.
2014. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pia már bőven elég, hogy az emlékezeted kicsit.. alternatívvá váljon. :D Attól, hogy máskor többet is bírsz, ez még bőven elég. Pláne keverve!


Ha egy sörtől lenne ilyen kimaradás, az lenne a furcsa (pontosabban az se lenne furcsa, csak arra utalna, hogy az alkoholbontásért felelős enzimet nem termeli normálisan a szervezeted)

2014. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez mindig így volt nálad, vagy csak újabban?

Egyébként ha ez így van, akkor azért szólj a haverjaidnak, hogy ne hagyják, hogy a buliban valami hülyeséget csinálj. Főleg ha lány vagy. Rossz lehet arra eszmélni, hogy hagytad hogy egy "focicsapat" végigmenjen rajtad, és te semmire nem emlékszel....

2014. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nálam ez negyed északára sem elég ha buli van :)

Irigyellek! :)

2014. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]

:)

2014. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!