Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Altatást vagy epiduláris...

Altatást vagy epiduláris érzéstelenítést válasszam? Részletek lent

Figyelt kérdés
Cysta a sacralis régiómban. Ami azt jelenti hogy a keresztcsont felett a farpofák között egy cisztam van. Az orvos ráakar beszélni a gerinc közeli érzéstelenítésre.De nem próbáltam még és elég kényes helyen van s kényelmetlen helyzet lenne.Melyiket válasszam?

2014. júl. 3. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok és én is nő, kétszer volt epidurálom,és kétszer altattak. Epidurál után 6órát kellett feküdnöm, járkálni utána már tudsz, altatás után jó esetben még alszol pár órát, de ha nem és felkelsz akkor tudsz menni. Katéter nekem csak kellemetlen volt. Viszont a második altatás után napokig alig volt hangom a tubustól amit altatás után tettek a torkomba.Ráaádul 3 napig ha fekvésből felültem, pár percig nehezen kaptam levegőt.
2014. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát jó elhiszem csak kellemetlen ez az egész már a műtét is. nem tudom megkiserelem megegyszer az altatast hátha. Mert így nem hiszem hogy bemerem vállalni. Köszönöm a válaszokat! Sokat segített :)
2014. júl. 3. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!