Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet, hogy nem kifejezetten...

Lehet, hogy nem kifejezetten ide való, de miért akarok mindig megfulladni evés közben és után?

Figyelt kérdés
Evés közben muszáj valami folyadékot innom, mert minha semmi sem akarna lemennia a torkomon, és utána meg minha valami nyálka vagy mi lenne benn, köhögő roham jön rám.Más is van így, mitől lehet ez?Ja, nem dohányzom!
2010. jan. 8. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

VElem nem kifejezetten evés közben szokott ilyen lenni, hanem inkább utána. Főként akkor, ha sok sukros, vagy szénhidrátban igen gazdag ételt ettem

Nekem refluxom van, lehet hogy neked is ez a problémát

Mindenlépp kérd ki orvos véleményét!

2010. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bármit eszek ez van..Savam nem jön vissza
2010. jan. 8. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A testveremnek ugyanez volt a baja 2 evvel ezelott. Akkori koros tulsulyarol igy, ha nem is akarattal, de 120 kilorol 55-re fogyott, borzasztoan nezett ki. Feltettuk az eletet, fizikai bajat azota sem talaltak, mindenfele terapiaval akartak segiteni rajta, de amilyen hirtelen (egyik naprol masikra jott) ugy el is kezdett javulni magatol. Meg ma is innia kell a nagyobb falatokhoz egy-egy korty vizet, de sokkal jobban van. A mi meglatasunk szerint lelki oldala volt, mert, ha stresszel akkor meg ma is rajon neha.
2010. jan. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk én is erősen túlsúlyos vagyok, lehet, hogy etttől is lehet?De nálam is ez csak néhány hónapja jelentkezett.
2010. jan. 9. 10:05
 5/5 anonim válasza:

simán lehet. de lehet allergia is.

meg amúgy semmivel sem ártasz magadnak, ha elkezdesz sportolni

2010. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!