Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem eszem 500 kalorianal tobbet?

Nem eszem 500 kalorianal tobbet?

Figyelt kérdés
15 eves,168 centi,60-61kg,rendszeresen sportolo, alakjaval mindig bajlodo,etrendjere figyelo lany vagyok. Am egy fesztivalos rendszertelenseg, alkoholizalas utan,mar 5.napja nem eszem tobbet,mint 500 kaloria.Nem kivanom az etelt,eszembe sem jut,hogy enni is kene, amikor edesanya "etetne" akkor is valamiert mindig a kaloriaszegenyt kivanom es abbol is keveset. Nem gondolnam,hogy hosszabb tavon egy fejlodo szervezetnek ez jo lenne, de vegulis engem nem zavar,gondolom,legalabb fogyok majd egy kicsit, mindent tudok igy is csinalni. Csak felek hogy valami gond lehet, mert altalanosan ha nezzuk nagyon beles vagyok,imadok mindent.

2014. júl. 28. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem fogsz fogyni (tartósan). 500 kalória a radikális éhezés kategória. Ilyenkor a szervezeted raktározásra áll át, és abban a pillanatban, ahogy elkezdesz rendesen enni, úgy fogod szedni a kilókat felfelé, mint annak a rendje.


Próbálj enni minden nap csak egy kicsivel többet, annyi biztos menni fog. Ha tartósan megmarad ez az étvágytalanság, fordulj orvoshoz.

2014. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!