Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék gyorsan felszedn...

Hogyan tudnék gyorsan felszedni pár kilót? 16 L

Figyelt kérdés

168 cm és 46 kg vagyok

nagyon sovány vagyok és zavar és míg tart a nyár gyorsan fel aklarok szedni pár kilót de nem tudom, hogy hogyan tegyem.

A kilók mellett formában is akarok maradni, de most nem tudom hogy hogyan eddzek avgy inkább többet egyek mert ha eddzek akk lemegy ....

Segítsen valaki !? :/



2014. aug. 12. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az edzéstől nem megy le a súlyod, sőt megjön az étvágyad. Szedjél Béres cseppet, attól jól fogsz enni.
2014. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyél amennyit bírsz és meg is van oldva.
2014. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyél kalória dús ételeket. Nyáron nem könnyű de ha anyukád főz és a család szereti, akkor megoldható, . Egyél banánt, szöllőt, kalória dús mindkettő. Tésztát egyél, pizzát, spagetit,st. Egyél 5.ször 1 nap. Ha multivitamint szedsz az is csinál étvágyat.
2014. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fosfosfosfos ***** válasza:
lehajolsz érte
2014. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. már a nevedből is látszik az inteligencia nem csak a válaszodból ...
2014. aug. 17. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbál egy kicsit mozogni. Menj el kocogni.
2014. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy egyél főzeléket. Lencse vagy bab. Amennyi beléd fér. Egyél addig, hogy szinte kidurranj. Ha ezt csinálod akkor egy-két hét alatt minimum feljön 3-5 Kg. De egyél keményen. Először nem muszáj egy tonnányit, nehogy rosszul legyél. Próbáld növelni az adagot. Először csak fél tányérral eszel többet. Aztán már egy tányér helyett kettővel eszel ebédre. A főzelék jó ha nem tudsz hízni. Attól lehet a legjobban hízni. Én egyszer úgy meghíztam tőle mint egy malac. 3 napig főzelék volt aztán nagyon finom volt és rákaptam. Rendesen meghíztam. Tuti recept amúgy még a torta is. Lehetőleg csoki. Egyél belőle annyit amennyit bírsz, szinte kidurranásig. Legjobb a csokitorta, de az édességgel csak óvatosan. Csináld úgy, hogy néha ebéd után eszel egy jó nagy szelet tortát. Ha hízni akarsz nem biztos, hogy jó ötlet nagyon edzeni, mert nem biztos, hogy hízol ha edzel is. Korodból számítva te még iskolás vagy, van még 2 hét a nyárból, van idő még. Ha meg akarsz egy kicsit hízni akkor ne nagyon mozogj. Legyél nyugalmi állapotban, hogy több kalóriát tudj bevinni, mint amennyire a szervezetednek szüksége van. PL.olvass, nézz TV-t, vagy feküdj ki az udvarra napozni. Lustálkodj. Ne feledd, hogy a hízáshoz kalóriadús ételeket kell bevinni. PL. Főzelék, pörkölt,spagetti. A levestől nem fogsz hízni.Azért ha nem akarsz nagyon meghízni egy bizonyos súly után állj meg. Mondjuk neked olyan 50-55 Kg az ideális. Az evést amúgy nem kell komolyan venni, csak élvezd az ízeket és feljönnek majd azok a kilók! :)
2014. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!