Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen gyorsan híztatok...

Ti milyen gyorsan híztatok el? Hogy sikerült ennyi kilót felszedni?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nagyon vékony vagyok, és rengeteget eszem mégsem sikerül híznom semennyit. Sosem értettem hogyan lehet elhízni, mert sokkal szívesebben lennék túlsúlyos, mint a mostani állapot.
2012. okt. 18. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Öhm, gyúrásról hallottál már? Minek akarsz zsírt felszedni, ha lehetsz izmos is?
2012. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az idők végezetééig eltarthat annyi izmot felszedni hogy normális súlyom legyen
2012. okt. 18. 19:37
 3/3 anonim válasza:
Hát a párom is elég csont és bőr, 2x annyit eszik mint én és nem sportol mégse szed fel egy dekát se. Genetika is eléggé közrejátszik ezekben. Ellenben én meg diétázok, sportolok mégis husi vagyok. Ha tényleg kórosan sovány vagy megér egy kivizsgálást, talán még tanácsot is adnak. Meg az se mindegy mit is eszel ha ,,rengeteget eszel" zöldségből attól nem biztos h hízni fogsz :) Na jó csak viccelek, tanácsot sajnos nem tudok adni hogy szedj fel kilót, amióta eszemet tudom mindig husi voltam, nem nagyon kellett tenni érte és a sport ami egyedül hatással van a dologra.
2012. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!