Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székrekedésem volt tegnap és...

Székrekedésem volt tegnap és nemtudtam wczni, ez mára szornyú kovetkezményekkel járt. Miez?

Figyelt kérdés
Regel ment a hasam bevettem pirulát aztán meg anyira befogott hogy szornyu kovetkezménye let :-( alhasi fájdalmakkal kezdodott, gorcsokkel..éjjel meg a gyomorszájnál olyan volt mint amikor egyszerre sokat tornázol és izomlázad van. Memtudok nagy levegot venni és kiegyenesedni. Estére bevettem guttalaxot,most valami kiment de a fájások nem enyhulnek :-( mi lehet ez? Veszélyes.??
2014. aug. 15. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
az egészséged érdekében javaslom, hogy inkább növeld az étrendedben a rostokat és a vizet, ne mindent össze vissza tablettákkal akarj megoldani... látod mi a következménye...
2014. aug. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez a pirula is teheti? Szedek probiotikumot is,

Es a rost alat milyen ételeket értesz? Vizet naponta sokat iszok,az nemgond,most mérem még 37,2 a lázam is :-(

2014. aug. 15. 06:54
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!


Ha még mindig rosszul vagy, esetleg a fájdalom fokozódik, akkor mindenképpen hívj orvost! lehet bélcsavarodás, bélelzáródás(hasi katasztrófa)-ez életveszélyes!

Szerintem, ha nem oldódott meg magától, akkor orvos!!!

2014. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat holnap megyunk mar a korzetihez.most melkas fajdalmam van,alig tudok fekudni,meg hat vese fajas. A szeklet jo let mar csak mostis egesz ejel 38,5volt a lazam :-(
2014. aug. 17. 08:05
 5/7 Katalinka87 válasza:
Lehet, hogy vakbélgyulladásod van/volt...gondolom azóta kiderült.
2014. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem derult ki :( nemtudnak semmit, mindenem rendbe van az egyik orvos azt mondta vesegyulladásom van, a másik, hogy vese kovem....kiderult hogy cisztám van, aceton a vizeletben- de az azert mert nem tudtam enni, meg egy kis vér. hát most menstruáció után megyunk vissza....de ha valami tejet eszek, akkor nyilal a gyomromba fel, nagyon, olyan mintha izomlázam lenne, 2 utolsó na 39,4 volt a lázam nem ment le, készultségen voltam infúzión...de semmit nemtudnak :(
2014. aug. 23. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
ételallergia is lehet, ne egyél tejet, ha rosszul vagy tőle.
2014. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!