Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14éves vagyok 165cm es 110kg....

14éves vagyok 165cm es 110kg. leszeretnek fogyni nagyon vekonyra, hogy csontos legyek, sehogy nem tudok fogyni, nagyszuleim is koverek voltak, csak normalis valaszokat varok, amikkel gyorsan lathatoan letudok fogyni?

Figyelt kérdés
fogyás,anorexia

2014. aug. 29. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyet ne akarj! Gyorsan fogyni.

Annak 14 évesen magas az egészségügyi kockázata, most vagy fejlődőben, nem szabad drasztikusan beavatkozni.

Még egy: a gyors fogyás sohasem tartós, szenvedéssel is jár.

Alakítsd át életviteled, étkezésedre ügyelj, minél több mozgást, sportot iktass be.

Akkor lassan, biztosan tartós fogyás lesz az eredmény, hosszú távon ez így tökéletes.

2014. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ige,tudom de nekem ez sehogy sem megy,nagymamaim is koverek voltak,en nem akarok,olyan vekony akarok lenni mint Acacia Brinley,ha nem eszek akkor osszejon?
2014. aug. 29. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszen itt már a genetika is meghatározó!

Ha a felmenők nem voltak vékonyak, akkor nyilván szeretnél, de sohasem lehetsz az.

Ne küzdj ez ellen, nemigen van esélyed elérni, ezért meg évekig elégedetlennek lenni nincs értelme.Tüzz ki elérhető súlyt, formát, amit a genetika megenged és ha eléred elégedett leszel.

2014. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szénhidrátszegény, vagy szálkásító diétára keress rá.
2014. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogyan tudok nagyon nagyon gyorsan olyan soványra fogyni mint Acacia Brinley?
2014. aug. 30. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:

SEHOGY. Szépen lassan tudsz olyan vékonyra fogyni. Először le kell adni a felesleges zsírt, lehetőleg izmot építve, aztán elkezdhetsz foglalkozni a részletekkel, olyan 60 kg környékén!

Ja, azt, hogy nem eszel, nem javaslom. Nem fogsz vele annyi zsírt veszíteni, hogy megérje miatta állandóan gyengének lenni.

Szóval türelem. A genetika ellen pedig lehet tenni. Nem bántásból, de a "genetika" meg "ilyen a csontozatom" dumával csak az akaratgyenge vagy tudatlan emberek takaróznak. Jobban oda kell figyelned, ennyi.

2014. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon gyorsan úgy tudsz fogyni hogy nem eszel. De ez nagyon rossz döntés lenne. Bírnád 1-2 napig, akár 1 hétig. Aztán utána annyit ennél hogy többet szednél magadra. Sportolj! Egyél egészségesen, több félét, sok húst, kevesebb kenyeret, stb. 1-2 év alatt elég szépen le tudsz fogyni :) Csak kitartás kell hozzá, hajrá! Én félév alatt lementem 74-ről, 60 ra ;)
2014. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!