Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék a leghatékonyabb...

Hogyan tudnék a leghatékonyabban le fogyni?

Figyelt kérdés

Na a lényeg most 15 éves vagyok 95 kg és 180 cm magas.

szerencsére mivel magas vagyok annyira nem látszik a felesleg, sokan el se hitték hogy 95 kg vagyok. most naponta csinálok youtube-os videók-ról erősitö gyakorlatokat.ezek a gyakorlatok össze adva naponta kb 30 percet vesznek ki.futok 30 percet szóba biciklizek 30 percet plusz még gugolás . étrendem úgy csinálom hogy inkább egészséges kajákat egyek kb napi ötszöri adagokba.

persze néha be csúszik valami de az nem világ vége.

abba szeretnék segítséget kérni hogy adjatok pár jó tanácsot hogy lehetne sikeresebb a fogyókurám!! :)



2014. aug. 6. 04:35
 1/5 A kérdező kommentje:

UI: zsír rajtam leginkább combomon,hasamon,fenekemen van.

innen szeretnék leginkább fogyni!! :)

2014. aug. 6. 04:38
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

pajti,ha tényleg le akarsz fogyni ,akkor a tuti : keveset kell enni,

nem 5 x belakni egy nap ,hanem csak 2 x csipegetni,

pl : reggeli : 2dl tej,1 lágy tojás,

edéd : egy kis tányér leves,

-mert,ha tényleg ilyesmi szintre levinnéd a kalória beviteled,akkor youtubos vidi nélkül,futás,gugolás,biciklizés nélkül is simán lefogysz

2014. aug. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
figyi úgy tudom napi ötször keveset enni hatékonyabb mint mondjuk 2-3 háromszor egy nap szóval ennek a résznek már utána néztem
2014. aug. 6. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az alapoknál kell kezdeni.

Kevés szénhidrát, középmagas fehérje, alacsony zsírtartalom:

Legalább napi 5x étkezés. Én inkább úgy tolnám, hogy 3 óránként kaja. Kimért adagokkal. Ekkora súly már veszélyes is lehet pl a te korodban.

Aktív sporttevékenység, mozgás bármi.

Itt nem az egészséges kajáról van igazából szó, hanem, hogy az egészséges kajából is a mennyiségi tényezőket, hogyan tartod be.

De beírsz egy ilyet a google-ba, hogy férfi alacsony ch diéta és fogsz találni egy rakás étrendet.

2014. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
www.kaloriabazis.hu
2014. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!