Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen etelt csinaljak hogy...

Milyen etelt csinaljak hogy csak 160 kaloriat tartalmazzon?

Figyelt kérdés

#tartalmazz
2014. aug. 31. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Állítsd össze magadnak.


[link]

2014. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, számold ki. Nem tudjuk, mik a feltételeid.


S van egy egész népszerű diéta (az 5:2 diéta), ahol heti néhány napban 5-600 kalóriát esznek (nők 500-at) s ebből hoznak ki 3 étkezést. Na ott vannak kis kalóriás komplett ételek. Magyar oldalt még nem láttam a témában, angol nyelvű viszont sok van. A karfiolpizzát is ilyen helyen találtam meg először, nagyon finom.

De nem művészet magadtól összehozni ilyesmit, nyilván nem árt erősen építeni a lightosabb zöldségekre, de a tojásfehérje is a barátod. Így még térfogata is lesz az ételnek. (Nekem is vannak ekkora ételeim, de nem komplett étkezések és többnyire brutálisan zsírosak, elég laktatók, de csak épphogy makroszkópikusak. Najó, ez enyhe túlzás, de csak enyhe.)

2014. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A könnyű zöldséglevesek is a barátaid. No meg a saláták.
2014. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 főtt tojás salátával.
2014. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A párom közölte, amit először én is gondoltam: bármi, csak kevés.

De pl. 1 deka darált dió 1,2 deka olvasztott vajjal (jóféle, édeskés) elkeverve is az, pár szem málna még mehet rá, ez az egyik kedvenc ketogén édességem s ez a mennyiség egy rendes kanálba teljesen bele is fér...


Korábban már írtam térfogatosabbakat, de most már nem tudtam megállni.

2014. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szintiszoli123 ***** válasza:

Ha komplex étkezést akarsz, az 20/50/30 arányra vetítve 8 gramm fehérje, 20 gramm CH és 5 gramm zsír.

Süss meg 35 gramm csirkemellet, főzz meg 25 gramm barna rizst és tegyél hozzá 20 gramm tejfölt! Pont 160 Kcal :)

Jó étvágyat!

2014. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

összetört főtt tojás darabolt céklával, egy kis pohár kefirrel leöntve.

Én ajánlom a főzőcskét is: darált csirkemellből rizs nélküli gombócok a székelykáposztához, pirított hagymáról leöntöd az olajat. Kiszámolod, mekkora és hány gombóc tart. 160 kcalt, a káposzta szinte nulla. Jóllakásig lehet enni.

2014. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szuaszin ***** válasza:
vízhús!
2014. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonokm a valaszokat
2014. szept. 28. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!