Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Eléggé el vagyok keseredve....

Eléggé el vagyok keseredve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A nyáron kiderült hogy IR-em van. Ez azt jelenti hogy rendszeresen kell étkeznek kb 3 óránként. Az ebédet meg kéne ennem max 1 óráig. A helyzet hogy én nem akarok a suliba enni. Lehet kéri külön ilyet kaját sulikonyhára, meg Anya ajánlotta hogy rendel Egészségkonyháról olyat amit ehetek, beviszem és a büfés megmelegíti nekem. Csakhogy én egyiket sem akarom. GÁZNAK TARTOM. A sulikaját tuti nem eszem meg mert alapból nincs befizetve osztálytársam se, egyedül meg főképp nem megyek kajálni ráadásul más kaját mint a többiek. De megmelegíteni se akarom mert szerintem az is égő nekem legalábbis ciki.

Viszont ha nem eszek bent akkor csak 3kor tudok ebédelni az meg elég késő. IR-ből alakul amúgy ki a cukorbetegség és Anyukám ezzel "ijesztget" hogy ha nem eszem rendesen baj lesz belőle és a cukorbetegség még rosszabb.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok. Ti hogy esztek a suliba?

17/L



2014. aug. 24. 22:41
 1/5 anonim válasza:
Eggyeltalán nem ciki benn enni meg amúgy is a saját egézséged fontosabb annál hogy mi ciki meg mi nem én a helyedbe a büfés tervet választanám a suliba én se szoktam enni de van olyan amikor tudom hogy sokáig leszek benn és akkor viszek olyat mondjuk ami sült vagy főtt kaja de nem kell megmelegíteni tudom ez nálad máshogy van de egyet jegyezz meg ezért senki nem kritizálhat mert te beteg vagy és enned kell ezt tartsd az eszedbe és nem lesz seemi.Seemisem ciki
2014. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd amikor folyamatosan viszketni fog "odalent" és tartós fáradtság, elhúzódó sebgyógyulás, ismételten jelentkező pattanásos bőrbetegség, nagy mennyiségű vizelet gyakori ürítése és hasonló remek tünetekkel leszel tele, majd visszagondolsz, hogy mégse lett volna annyira ciki a suliban enni.
2014. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Julie S ***** válasza:
Mi ciki van abban, ha a suliban ebedelsz? Meseld el, mert kivancsi vagyok ra! :) Vagy az a baj, hogy melegittetni ciki a bufessel? Akkor vigyel olyan ebedet, ami hidegen is finom.
2014. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egész általános, középiskolában menzás voltam (általánosban még napközis is némely években). Egyáltalán nem tartottam cikinek, főleg, hogy legalább így napi egyszer ettem valami meleget, mégha néha full gusztustalan volt is a kaja (akkor persze ott hagytam), aztán jött a fitness menü és marha jókat kajáltam. Rendszeresen volt csirkemell meg párolt zöldség meg ilyenek. 4. óra után már lehetett kajálni, nekem általában 7-8 órám volt így 4. óra után volt a nagyszünet, olyankor bevágódtam a menzára és megebédeltem 15 perc alatt ha esetleg sor volt. Viszont így mindig a legjobb falatokat kaptam, még mosolygósak voltak a konyhás nénik és tök üres volt az egész (2-3 olyan elvetemült volt, mint én az ezerfős suliban). Simán megérte. 3-4 ezer körül egész hónapra megvolt oldva az ebédem, anyámnak legalább így segítettem anyagilag. (3 gyerek, fele annyiba került)
2014. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emlekeim szerint suliban- alt es kozep is- minden szunetben kigyozott a sor a bufe elott. Vagy te vmi tancsuliba jarsz ahol allitolag tenyleg gaz,ha nem vagy anorexias? Megjegyzem,baromi egeszsegtelen az anorexia. ;P
2014. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!