Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez sok egy 16...

Szerintetek ez sok egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Reggel megiszok egy 55 kaloriás cappucinot, aztán az iskolában megeszek egy graham zsemlét, kb egy negyed tömlőssajttal, két szelet sonkaval, egy paprikavál, egy tk zsemlét/kiflit(nem tudom eldönteni mi az:D) negyed tomlőssel, 2 szelet füstölt mozzarellával (28kcal per darab) es egy zacskó tescos joreggeltet(47 kcal/darab, van benne 5) aztán otthon eszek olyan 6körül főttet (11 korul fekszek le aludni) amit anya csinál, van hogy zöldség natúr hússal, főzelék, de lehet hogy tészta vagy rakott dolog, sose tudom előre. Próbálok minél kevesebbet szedni belőle de van hogy anya nem hagyja...

2014. szept. 4. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vihetnél gyümölcsöt is suliba, tömlős sajt helyett főtt tojást/tojáskrémet/körözöttet tegyél bele.
2014. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sok mennyiségileg, de minőségileg van benne felesleges, tápanyagértékében silány termék, mint például a JóReggelt keksz és a Capuccino.

A Capuccino az 55 kcal-val még hagyján, s idővel majd kinövitek ezt a trendkávé iránti kívánást, de a JóReggelt egy igazán elhagyható termék és ha megnézed a csomagolásán, van benne némi kalória, amit naponta megeszel és mind cukorból meg egyéb vacakból jön.

2014. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez elképesztően kevés, főleg ebben a korban. Én a sokszorosát ettem, az biztos. Nem voltam nádszál, de kövér se :)

Ehetnél jobb minőségű ételeket, maga a sajt nem rossz irány, legalább eszel valamirevaló fehérjét akkor is, ha tészta van vacsorára... (Bár nem vagyok képben a tömlős sajtokkal kapcsolatban.) Én speciel ennék (házi) tojást is, szerintem roppant hasznos és finom étel. Persze nem muszáj, ki hogy oldja meg a fehérje- s egyéb tápanyagbevitelt.

2014. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem sok és táplálkozz rendesen, mert fejlődésben vagy.
2014. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!