Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan ehetnék normálisan?

Hogyan ehetnék normálisan?

Figyelt kérdés

Összevesztem kb. a fél osztállyal és dagi vagyok...így nem is akarok enni suliba. Ma 2-kor értem haza, így nem is ettem semmit egész nap mert akkor tuti az lenne, hogy "már eszik" és az olyan sz*r amikor nem hagynak békén :S ma amikor hazaértem akkor elkezdtem enni de nem bírtam megenni...pár kanállal ettem csak. Mit csináljak? :/

13/L


2010. jan. 20. 14:46
 1/6 anonim válasza:

Szia

Egyél egy nap töbször is csak keveset mert azt hamar feldolgozza a gyomrod.

Mozogj sokat és idővel nem leszel dagi.:)

2010. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van, ahogy az előző válaszoló mondta. Egyél kevesebbet de gyakrabban. Nem tudom mit ettél régebben a suliban, de ha mondjuk egy szendvicset azt kétszerre fogyaszd el 2ig és nem egyben. Így tuti fogyni fogsz!
2010. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És persze egy kis mozgás. Az előző voltam.
2010. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen reggelizz,ezt az orvosok javasolják. Hanyagold a sültkrumplit,egyél minnél kevesebb kenyeret/sütit. Jól lehet lakni salátával is,ha eleget eszel belőle,vagy feltuningolod öntettel.Egyél kefírt,az segít az emésztésben,igyál sokat(napi 2 liter).Nem ajánlom ennyi idősen a fogyózást,mert a hormonális rendszered felborulhat tőle,ez nagyon komoly!

Én most 21 vagyok,167 cm és 65 kiló. Nem vagyok deszka de dagadt sem. Ennyi idősen engem is csúfoltak,mert teltebb voltam az átlagnál. Szerintem szard le őket magasról, úgyis le fogod adni a plusszokat,mert a tinik már csak ilyenek. Én most boldog vagyok a bőrömben,persze tudni honnan fogyni,de rajta vagyok a témán.

2010. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az nagyon nem jó, ha nem eszel hosszú ideig. Tudom mennyire rossz az osztály előtt enned ha piszkálnak. De enni mindenképpen kell valamennyit ott is, és ezt ők is tudják, ha meg azért nem hagynak békén akkor buták,tudom, hogy nehéz, de próbáld meg azt, hogy nem érdekel a véleményük. Ne fogyózz ennyi idősen, mert ilyenkor nagyon ártalmas lehet a szervezetednek még,inkább egyél sokszor kevesebbet, szépen elosztva naponta legalább 5--ször. Mondjuk a suliba vigyél egy egészségesen elkészített szendvicset, teljes kiőrlésű kenyérből, sok zöldséggel,valami gyümölcsöt, joghurtot, müzliszeletet stb. Igazából mértékkel mindent ehetsz amit szeretsz, csak egyszerre ne sokat, hanem szépen egyenletesen beosztva, a cukros üdítőkkel viszont vigyázz, igyál helyette inkább ásványvízet, akár ízesítettet is, egyél kevesebb chipset,csokit,sütit. Salátából, zöldségekből,gyümölcsökből akármennyit ehetsz, fehérhúst, kefírt, joghurtot is, az is nagyon fontos. Emellett próbálj meg mozogni egy kicsit, ha eddig is így tettél, az nagyon jó, ha nem akkor nagyon hasznos lesz elkezdened, mert így ehetsz nyugodtan,hiszen lemozgod. Olyan mozgásformát válassz amit élvezel, és úgy érzed közel áll hozzád, és akkor nem fogod abbahagyni, és egy idő után már hiányozni is fog. Fel a fejjel, biztos, hogy nagyon csinos leszel, hamarosan, és az osztálytársaid csak néznek majd!:)


16/L

2010. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat =)
2010. jan. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!