Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon keveset eszek, kalória...

Nagyon keveset eszek, kalória értékben. De nem megy több. Nem vagyok éhes. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Általában 1000 körül van a napi kcal bevitelem.

Így néz ki:

1. Tojáslepény: 2 egész tojásból és 2 fehérjéből. Zöldségekkel.

2. Gyümölcs

3. Csirkemell és zöldség

4. Hal vagy csirkemell és zöldség


Ennyi. Nem megy több. A zsíros dolgokra rá sem bírok nézni, tejtermékeket nem tudom megenni. Nem szeretem sem a túrót sem a joghurtot.

Kevés igaz? De legalább egészséges.


2014. máj. 30. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy jó multivitamint!
2014. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A rejtett zsírok is problémásak? Olajos magvak?

Apropó zsír, eszel azért valamennyit? Mert a testnek szüksége van rá.

2014. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a magokat, a mandulát esetleg, de azt sem minden nap.

Még a liba tepertőn gondolkodtam esetleg, de nem kívánom.

Tudjátok mit kívánok? Jó kis kelt tésztás süteményeket. Na de azokat nem fogok enni.

2014. máj. 31. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Szénhidrátot kívánsz mert alig eszel.


Egyél zsírt, a tojással könnyű több zsírt enni, hozzá lehet keverni. Mi az a tojáslepény 2 egész tojásból és 2 fehérjéből? Itt Qrod el.. mintha kerülnéd a zsírfogyasztást, magyarul te választod azt hogy kevés kalóriát egyél, te választod azt hogy még éhezz, te csinálod rosszul, tudatosan.


Ha zsíros dolgokat nem bírsz, akkor zöldségekkel és fehérjével egyél 1500-2000 kcal-t, de valószínűleg rá tudnál állni a több zsírra is, ami rohadt finom és energizáló. 1-2 zsíros tojástej turmix és lemegy még 100g kókuszzsír!

2014. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor kókuszkrém? Rendes kókuszból finomabb (a kókuszliszt remekül szaporítja, de egyedül elég vízízű pont a nagy vízfelvétel miatt, de az amúgyis akkor célszerű, ha alig akar kalóriát bevinni az ember :D), lehet kakaósan vagy citromosan vagy akár mákosan, a vanília és a mazsola mindkettőbe jó és diót is tesek bele mindig. A darált és sima reszelék is keverhető benne vagy választható, melyik... Édesség és ahhoz képest, hogy a nem kókuszlisztes mekkora, nem laktat olyan nagyon, csak elhúzza a kalóriát még nálam is, pedig nekem a 2000 kalória szokott lenni az alap. Zsíros, de nem érződik annak, legalábbis nekem nem.


Azt értem, hogy a nagyon sok zsírt nem bírja valaki, a párom se bírja (attól még a napi >100g zsírja megvan, nem kell félteni, csak rengeteg szénhidrátot eszik mellé). Mondjuk a maglisztet is tartalmazó magkenyerekkel elvan.

2014. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!