Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségesen étkezők! Mi lesz...

Egészségesen étkezők! Mi lesz a mai menü? Reggeli/vacsora?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 06:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem reggelizek, a vacsorát ki tudja még? Illetve tegnap kivételesen előre főztem, bizonyára megeszem a sült kínai kelt, a nyers spenótlevesem maradékát s van még nyersvegán zöldségfasírtom és sajtos puffancsom is (amiben alig van sajt, de szénhidrát még kevesebb). Aztán amit kívánok, ugye. Pl. kókuszkrémbe fagyasztott málnát, azt szeretem.


Ha nem jött volna le (amit nem csodálok), ketogén étrenden vagyok :P Zöldségimádó módra, szerencsére úgy is lehet, bár megvannak a határok, de nem vészesek. Nekem napi 50-70 deka zöldség elég, ha sok nyers van közte.

(Ebédre pár falat zellerlepényt ettem nyersvegán zöldségfasírttal, s kávét zsírtejjel, hogy kalória is legyen. Nincs étvágyam, de éhes se vagyok, korán van még ahhoz, tegnap pedig bőségesen ettem.)

2014. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

leírom a tegnapit:)


reggeli: 40gramm zabpehely, 27gramm mokkás-csokis milk delite protein, víz és be a mikróba

tízórai: update kajszibarackos levél, update túrórudi (egyébként nem szoktam és tudom hogy nem épp egészséges de tényleg cukkinin kívül más nem maradt a hűtőbe)

ebéd: szavasi mini mozzarella light -103 vagy 108gramm volt- brokkoli, csirkemell párolva

uzsonna: füge (nem aszalt hanem sima)

vacsora: 1meggle light túró -180gramm-, fasten joghurt -200gramm-, mokkás-csokis milk delite proteinel összekeverve


+1óra láb edzés



ma:

reggeli: 40gramm zabpehely, 3gramm fahéj, 12gramm naturfood mandulabél vízzel felengedve megmikrózva

tízórai: 151gramm zölalma 13gramm dia wellness mogyorókrém

most nemsokára megyek kardiozni

valószínűleg ebédem: kis hagymát lepirítok majd rá tonhalkonzerv -sós lé, vízbe szóval nem az olajos fajta- kevés kókusztej hogy "szaftos" legyen és ezt rá durum vagy teljeskiörlésű tésztára (nem óriási adagra kell gondolni)

vacsorám szerintem: 1tojássárgája, 4fehérje zöldségekkel

tízórait pedig passz, majd amit megkívánok:)


nem épp a legegészségesebb tudom de általában ezeket eszem:

párolt csirkemell

tonhal sóslében

mozzarella

túró

joghurt

tojás

zöldségek minden féle-fajta mennyiségben

zabpehely

darált zabpehely

ízesítésnek: oregánó, fahéj, kókuszreszelék, currypor

KÁÁÁVÉ :D (feketén)

fehérjepor néha vízzel néha kajába napi 1 vagy 2 adag edzéstől függ

édesburgonya

barnarizs

kuszkusz

quinoa

avokádó (isteni komolyan :D hetente 1x szoktam)

nassolni: valamilyen gyümölcs bio mogyorókrémmel, mandula és egyéb ilyen magvak, aszalt szilva, kandírozott pomelo, biopontos sósperec vagy ropi, biopontos kölesgolyó -fahéjas a kedvencem-, joghurt csokis fehérjével összekeverve (=puding)

és passz.. hirtelen több-más nem jut eszembe :D

egyébként hetente 3x súlyzósedzés és azonfelül előtte 20-30perc kardio + 1x-2x csak kardio nap ott a kalóriára megyek 300-500 időben max 45perc főleg elliptikus trénerezni szoktam:)


(mogyorókrém csak hogy ne szörnyülködjetek :D : Csökkentett szénhidráttartalmú Dia-Wellness Mogyorókrém természetes édesítőszerrel. Élelmi rosttartalommal rendelkezik. Hozzáadott lisztet és tartósítószert nem tartalmaz.)



L/19 160cm 85ről fogytam 45re DE jelenleg: 49kg

közbe evészavar-bulimia-anorexia-gyógyszerfüggőség is kialakult de most vagyok gyógyulófélben így nézzétek el nekem ha hülyeséget írtam DE "most tanulom, hogy hogyan kell normálisan enni"

1200napi kalóriával (400ról vittem fel 1,5hónap alatt de folyamatosan emelem!)

2014. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!