Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mt esztek 1 nap, diéta közben?...

Mt esztek 1 nap, diéta közben? Mi volt a mai/tegnapi menü? És a holnapi?

Figyelt kérdés
Hánykor? Napi 3x vagy 5x? Mikor lengtetek ki utoljára?

2014. máj. 17. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Enyém : 1. rántotta általában 3-4 nagyobb tojásból. Piritok libazsiron zöldségeket retek,sárgarépa ,cukkini,hagyma . Mellé: jégsaláta,paradicsom,uborka


2. 20-30 deka csirehús,vagy sertés mellé zöldségek,jó sok,néha felcsíkozom a húst és salátának összekeverem,néha szeletben sütöm . Házi savanyúság,csipőspaprika, csalamádé


3. főttojás szintén 3-4 darab,vagy egy jó minőségű tonhalkonzerv,szintén zöldségekkel,olivaolajjal vagy kevés szója szósszal.


Van,hogy a reggeli kimarad,és több húst eszem a 2. étkezésnél. Vagy ha éhes vagyok még,lenyomok 2 banánt,almát,narancsot,epret,mikor mit.

Én még csak 3 hete csinálom,egyelőre nem igazán lengtem ki,egyszer ettem 1 szelet grillezett sajtot,illetve néha cukrozatlan holland kakóport rakok a reggeli kávémba 1 kávéskanállal,ha édeset kívánok.


Az én kezem kicsit meg van fogva,ugyanis nincsen sütőm =( Ha lenne,beledobnék egy egész csirkét,mellé cukkinit,padlizsánt,paradicsomot retket,hagymát,fűszerekkel,kacsa-libazsírral.. jobb és egyszerűbb lenne:D Most bepácolok 1,5 kiló húst előre,felszeleteve vagy csíkozva aztán minden nap,vagy 2naponta sütögetem. Változatosabb lenne.


Szoktam még főzni zöldség és húslevest ha több időm van itthon,meg kedvem .

2014. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg olyat is szoktam,hogy csirke/marha/sertéspörkölt savanyúsággal,zöldségekkel.

Bolognai alap ,tészta nélkül,szintén zöldségekkel ez meglepően finom ,nem gondoltam volna ,hogy tészta nélkül is jó lesz /itt olvastam:D/. Máj baconba tekerve is jó lehet,ha neked van sütőd . ..én most arra gyüjtök.:D

2014. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában reggelizni csak akkor szoktam, mikor hétköznap felkelek 4-kor és úszni megyek hatra. Ilyenkor ugyanis egyrészt se a 1,5 órát nem tudnám reggeli nélkül leúszni, se nem bírnám ki ebédig evés nélkül. Ilyenkor ált. két db. müzliszeletet szoktam enni.


Ebédre párolt zöldségkörettel és savanyúsággal szoktam lehetőleg natúr sült/grillezett/pirított csirkemellet enni, néha valamilyen csőben sült formában (pl. brokkolival vagy karfiollal), vagy gyros tálat (de krumpli nélkül, és csak egy kevés öntettel, sok salátával), esetleg valami levest. Pl. májgombóc, tavaszi zöldségleves, paradicsomleves...

Na, itt szokott lenni egy kis édesség is, pl. kis csoki vagy süti... :$ (Ez a nagy bűnöm, hogy ezekről nem tudok lemondani...)


Vacsorára vagy három db. főtt tojás, vagy három tojásból rántotta (zsiradék nélkül készítem), savanyúsággal, zöldséggel (pl. paprika, sárgarépa), vagy pl. almát, narancsot, dinnyét... tehát valami idénygyümölcsöt eszem.

2014. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!