Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket egyek, hogy hízzak?

Miket egyek, hogy hízzak?

Figyelt kérdés
169/45 vagyok (súlyos betegség miatt fogytam le), és 53-54-kilóig szeretnék hízni. Sportolnom egyelőre nem szabad (még lábadozok), de a barátomon is látom, hogy nem tetszek így neki, amit meg is értek.

2014. okt. 21. 16:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Amit szoktam:

R. egy pohár kapucsínó mézzel, egy tál müzli magvakkal mézzel

T. joghurt, máskor egy zacskó csipsz (ritkán), esetleg pizzaszelet - mikor mi

E. krémleves, másodiknak: hús, hal (rántva), majonézes zöldségköret (kukorica, répa, borsó...); egy tányér tészta (joghurtos-zöldséges szósszal); főzelék tojással, pizza...

U. körte, szőlő, sütőtök... paradicsom sajttal, vagy magam készítette gyümölcsös sütemény (2-3 szelet)

V. 1 tojásból rántotta, főzve, esetleg tükrösen, vagy sült kolbász/virsli mellé zöldségek és sajt, néha 1 pohár sör v bor

Lefekvés előtt: egy pohár mézes-magvas joghurt, egy túró rudi/egy csík étcsoki


És napközben 1 liter víz - több nem megy, hiába próbálom, rosszul leszek tőle. :(


Egyelőre csak egy kis hízás a cél, aztán ha sportolhatok, akkor azt is szeretném újra kezdeni. De a betegségem nagyon legyengített, néha járni alig bírok, ezért a tiltás.

2014. okt. 21. 16:36
 2/4 Csicsóka200 válasza:
Azt egyél amit akarsz nagy mértékben zsíros kajákat! És este mert akkor nem dolgozod fel hanem feleslegre megy!
2014. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha, szóval hányjak is, mint a hlye. Bocs, a zsíros kajákat nem nekem találták ki. Az esti evés oks.
2014. okt. 22. 15:22
 4/4 anonim válasza:
Dudtommal a tésztás ételek is hizlalnak, esetleg ehetnél pörköltet, vagy vadast tésztával, meg egy két édességet is.
2014. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!