Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rá vagyok kattanva a zabra!...

Rá vagyok kattanva a zabra! Mit egyek ezen kívül reggelire?

Figyelt kérdés
Annyira megszerettem a zabot, hogy mindig azt eszek. Zabos muffin, tegnap reggelire zabos-almas-tejes-kekszes kaja, most mézes-tejes-zab. Mit egyek ezen kívül ami finom, szenhidrattal teli, és energiát ad? Ebédre pedig tudtok valami finom egészséges kajat?
2014. okt. 29. 12:37
 1/5 intrepid ***** válasza:
Nyeríteni szoktál már? Ha még nem, légy türelmes, az is eljön.
2014. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szénát:-))


Viccen kívül: én annak a híve vagyok, hogy nincs egészségesebb táplálkozás annál, mint amikor az ember mindent eszik, de mértékkel, és változatosan. Azt pedig már neked kell tudnod, hogy mi ízlik neked, mit szeretsz.

2014. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sowilo ***** válasza:
100%

# 2

Falra mászok ettől a közhelytől. Nyilvánvaló, hogy mindent be kell vinni a szervezetbe, amire annak szüksége van, nem is értem, miért kell újra meg újra föltalálni a spanyol viaszt. A kérdés: mire van szüksége, és mi a fölösleges.

2014. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted nyugodtan edd reggelire.

Ebédre rettentően sok egészséges dolgot tudnál enni. Zöldséges, húsok, halak, tojás 1000 féleképpen megcsinálhatóak, kezdve egy egyszerű tojásos lecsónál a végtelenségik pl zöld fűszeres túróval töltött csirkemell répás kölessel.

2014. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

Nem kell más. Jó ez is. A zabbal egyedül a fitát tartalom lehet a baj. Ha nem okoz ásványi anyag hiányt a gabonarost, akkor had menjen.

Étkezz azért komplexen: a ch mellé menjen valami zsír (mondjuk olajos magvak) és fehérje is (tojásfehérje passzol a zabhoz). Ezek is mehetnek minden reggel.

2014. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!