Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hetek óta edzőterembe járok...

Hetek óta edzőterembe járok és keveset, egészséges ételeket eszem, fogyás helyett mégis hízni kezdtem. (20éves vagyok és 83kg. Miért? Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezt honnan veszed, de azt ugye tudod, hogy az izom sokkal nehezebb mint a zsír.
2014. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem kellene edzoterembe járnom??
2014. nov. 9. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogyás nem kilóban számít, hanem centiben. Zsírvesztésben, de ha úgy étkezel, akkor nő az izmod.
2014. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a testzsírszázalékod milyen irányba változott ez alatt a pár hét alatt?
2014. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sowilo ***** válasza:

De igen, edzőterembe kellene járnod, mert különben nem fogsz lefogyni. Igen, súlyzós edzést kellene végezned. Nem, nem a félkilós rózsaszín súlyzóval, hanem rendesen. "túl izmos" nem esze, ez biológiai képtelenség, ahhoz szteroidot kéne szúrnod magadba.


Nem kell keveset sem enned. Egészséges ételek alatt nem tudom mit értesz, ha leírnád, tudnék segíteni.

2014. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!