Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg keveset eszek?

Tényleg keveset eszek?

Figyelt kérdés

apukám aztmondta, azén koromban legalább dupla ennyit kéne ennem...de egész nap nem vagyok éhes, és tök televoltam ma is egész nap..

R: 2 tojásból rántotta paprikával

E: 80g sült karaj, 70g sült pangasius hal filé, 3db kelbimbó, 100g sült csicsóka

V: 2 szelet teljes kiörlésű kenyér vékonyan megkenve vajjal 1-1 szelet csirkemellsonka, sajt, ubi

Miután apu mondta, hogy szerinte ez kevés, kiszámoltam,hogy kb. hány kalória lehetett, és olyan 900kcal-ra jött ki.. Kb. minden nap ennyit eszek..csak nem mindig ilyesmit..szóval eszek péksütit is, tésztát, minden félét, de napi 3x-i étkezésnél nem tudok többet..és az se valami nagy adag.Vajon mennyi lehet nekem az ideális? Persze annyi, hogy még nem hízzak tőle..Vlamint Nem lesz bajom, ha ilyen keveset eszek? Nem szeretnék beteg lenni, de nem kívánok többet..170cm/53kg 15/L


2014. nov. 16. 16:39
 1/5 anonim válasza:

szerintem nem gond hogy ennyit eszel...én még kevesebbet eszek és nincs semmi bajom ha meg nem kívánod akkor ne tömnd magadba

16/L

2014. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te mennyit eszel?
2014. nov. 17. 15:31
 3/5 anonim válasza:
De ez gond! Nagyon nem egészséges és nem fejlődsz megfelelően. Fejlődő szervezet vagy tehát napi 2300 kcalt kéne bevinned. Próbálj köztes étkezéseket beiktatni. És a bmid sem valami magas... sőt sovány. Sok betegséghez vezethet ez. Vigyázz vele.
2014. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2300 kalória?? azt kissé soknak tartom.. attól tuti híznék :/
2014. nov. 17. 18:45
 5/5 anonim válasza:
első vagyok,én naponta 2x eszek reggelire szoktam 1 kiflit sajtal és aztán vacsorára szoktam valami főtt ételt de azt se sokat max 1 csirkemellet rízzsel és nem vagyok se sovány se kövér szerintem pont jó vagyok
2014. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!