Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egy hetig naponta eszek...

Ha egy hetig naponta eszek repat az megfelel A vitamin feltoltesnek?

Figyelt kérdés

Hajamat novesztem masfel honapja.Azon kivul hogy kenem minden fele apolo dologgal probalom belulrol is serkenteni.Szedek B vitamin komplexet es C vitamin,es no is a hajam igy viszonylag :) ,de olvastam hogy az A vitamin is fokozza ezt,amit akar evekre elore is el tud tarolni a szervezetunk..ha egy hetig eszek naponta egy repat akkor toltom az A vitamin raktaraim valamennyire,van annyj tapanyag a zoldsegeinkben?Es inkabb nyers vagy fott formaban! Olvastam hogy tuladagolni se nehez ami (sok kellemetlen dolog mellett) hajhullassal is jarhat ami ha bekovetkezne adnek magamnak egy szep nagy pofont,csak nem tudom nekem mennyi A vitaminra van szuksegem hogy eleg legyen de ne tul sok..6 eve probalom megnoveszteni a kis vekonyszalu hajamat ami 2 eve kb mar aranylag hosszu volt csak eppen eltort,elvekonyodott a vege es le kellett vagni 10 cm-t :( Jovore erettsegizek,szeretnek addigra a szalagavatomra szep hosszu hajat.(most a lapockamig er kb)

17/L


2014. dec. 15. 02:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaaaj elnezest kerek a hibakert csak telefonrol nem egyszeru irni!:D:(
2014. dec. 15. 02:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek szürkületkor látásproblémáid, száraz bőröd, akkor nem nagyon kell feltölteni a raktáraidat. Természetesen nem baj, ha minden nap egy szál répát eszel, de nem ajánlatos túlzásba sem esni, mert szépen be is sárgulhatsz tőle. Nyersen jobb, mint főve. Amivel jót tehetsz még a hajnak, az az, hogy nem vasalod, akkor nem fog olyan hamar elvékonyodni a vége.
2014. dec. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt! Nincsenek ilyen gondjaim,ugyhogy akkor rendben vagyok talan A vitamin szempontbol. :)

Nem vasalom,szaritani is csak langyosabb,hidegebb levegovel,mindig sapkat hordok hogy ne fazzanak meg a hajhagymaim,probalok sokat inni es valtozatosan enni,szedni a vitaminokat,valamint heti 2x teszek ra taplalo pakolast,mindig bebalzsamozom hajmosas utan alaposan,nem tepem a fesuvel..szoval tenyleg probalok mindent megtenni!:D

Megegyszer koszi.

2014. dec. 15. 06:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogyaszd nyugodtan. Sütőtökkel, az is jó.
2014. dec. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek a gyári ápolószerek csak látványra jók, kőolaj származékból és egyéb "finomságok"-ból készítik őket. Felejtősek. Vegyél a patikában ricinus olajat (nem tévedés), keverd el tojássárgájával, ebből tegyél a hajadra pakolást ami több órán át rajta maradhat, akár egész éjszakára, csak tekerd be nejlonnal, és törölközővel. Heti egy alkalom elég. A siker garantált!

Más: írtad, hogy fésülni is kíméletesen szoktad, legalábbis te így hiszed. Fémből, műanyagból készült fésűk, kefék is roncsolják a hajat. Sajnos csak speciális ületben lehet kapni olyat ami természetes anyagból készült, nem is éppen olcsó, de akár életre szóló darab lehet, ha nem hagyod el, szóval a befektetés megtérül.

2014. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 5. vagyok újra. A ricinus pakolásról még annyit, hogy kicsit nehezen lehet lemosni, ne ijesszen el, esetleg többször kell samponozni, addig míg nem habzik úgy, mint máskor.
2014. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi nektek!

Amugy fesubol tangle teezert hasznalok:)

2014. dec. 15. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!