Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lelki probléma okozhatja a...

Lelki probléma okozhatja a testem számára az ételmegtagadást?

Figyelt kérdés
Egy éve a napi ételfogyasztásom 2-4 karaj kenyér, 1 tányér leves, 2-3 tányér pörkölt, vagy egy tepsi tészta, vagy 4 kiló rétes meg sok rágcsa volt. Mostanában a napi ételem 0,5-1 karaj kenyér, 1 tányér leves, 1, extrém esetben 2 tányér második és rágcsa. A rágcs itt egy darab szaloncukor, egy darab negro, 2 kanál saláta meg ilyenek. Korog a hasam meg fáj és van hogy a fél karaj kenyeret alig bírom megenni mert olyan jóllakottnak érzem magam hogy inkább visszafele jönne. Az extrém az amikor korog a hasam és nem bírok megenni egy fél tányér levest se mert úgyérzem, hogy visszajön.

2015. jan. 2. 09:19
 1/8 anonim válasza:
Lelki probléma az... mi lenne, ha elkezdenél rostot is fogyasztani?
2015. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Olyan extrém dolgokba bele se megyek, hogy egyél fehérjét, mert "leáll a veséd". Zabálj össze mindent, úgy a fasza.
2015. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, az anorexia is lelki eredetű, ahogy az osszes táplálkozási probléma is. Tessék normálisan enni!
2015. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A régebbi táplálozásodat csak a "zabálás" jelözvel lehet minösíteni, a mostani mennyiségre teljesen normális.

Az összetétele az inkább, ami esetleg gond.

2015. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,en is voltam igy,mindent feloraig ettem teaval hogy le is csusszon.Most igy van egy ismerösöm,lelki gondjai vannak,nem bir enni.Szerintem beszelj a haziorvosoddal,majd ö küld tovabb,mert ez igy nem lessz jo.
2015. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mostanában eszek néha gyümölcsöt is meg több tejet iszom mint vizet. Eszek rozskenyeret meg ilyen magvas szárított lapkenyeret amiben sok egészséges dolog van. Kevés olyat eszek amit régen és több egészségest eszek.
2015. jan. 2. 10:32
 7/8 anonim válasza:

Kell a gyümölcs, persze. Létfontosságú, de kérlek. HÚST is egyél.

Nem azért eszünk húst mert annyira káros és a mazohista lelki világunk kívánja.

2015. jan. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húst is eszek. Anya 2 tál rántotthúst csinált meg mindig húsos dolgot főz.
2015. jan. 3. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!