Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek bulimia? Es van...

Szerintetek bulimia? Es van ertelme ennek az egesznek?

Figyelt kérdés
Ket hete fogyokurazom, viszont mostanaban meghanytatom magam mert buntudatom van, hogy sokat eszem. 170 centi vagyok es 59 kilogramm amit sokallok. Nem tudom hogyan tudnam megelozni a bulimia kialakulasat amig testkepzavarban szenvedek

2015. jan. 7. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
az bizony. Keress pszichológust MOST, küönben belehalsz!
2015. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mekkora ostoba libavagy te kisanyám....170cm és 60 kilóval a két kezemet összetenném.én pl.a másik véglet vagyok 18 évesen 169 cm( ez majdnem egyezik nálunk.) és 48 kg,de nem ilyen baromság miatt h bulimia v anorexia,ez a kicseszett genetika.mert tudom magamról h gebe vok,reggeltől estig annyit eszek,mint egy disznó és mégse hízok.neked legalább van melled,feneked meg vmi nőies alakod,míg én úgy nézek ki,mint egy 8.-os kislány kb.ha egyszer 50 kiló felett lennék hidd el h nagyon örülnék neki,és nem fogyókúráznék,mint a hozzád hasonló agyhalott,elkényeztetett nyomoroncok,akinek nincs más gondja,mimthogy:"jaj kövér vagyok" szánalmas vagy,de nagyon.
2015. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azert ne is haragudj mar meg de egyetlen kib*szott kerdesbol te mar igy leszurod, hogy elkenyesztetett vagyok es nincs semmi problemam? Igen? Hpmeseld mar el nekem, hogy honnan ismersz engem ilyen nagyon jol? Es nem ertem azt se, hogy mit kene kezdenem a te bajoddal. Megertem termeszetesen csak nem ertem, hogy mit kezdjek vele. Teged az zavar, hogy tul vekony vagy, engem pedig az, hogy kover. Nagyon kedves es segitokesz vagy. En kerek elnezest, hogy feltettem egy nyomorult kerdest.
2015. jan. 8. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát pont ez az h nem lehetsz kövér 59 kilóval.na mind1 ha mégis így látod akkor el kéne kezdeni sportolni és befejezni ezt a hülyeséget.vagy menj orvoshoz,mert nagybaj az agybaj...
2015. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sportolok;) heti ot edzes. Okoska
2015. jan. 9. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!