Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyre több ételtől leszek...

Egyre több ételtől leszek rosszul. Ez valami pszichés zavar lehet?

Figyelt kérdés
Nem ma kezdődött, évek óta mondhatni "finnyás" vagyok, viszont a válogatásom nem merül ki ott, hogy szeretem, nem szeretem, bizonyos ételektől konkrétan a rosszullét, hányás kerülget - már a látvanytól is. Eredetileg a húsokkal volt csak problémám, egy pár éve csak szárnyas mellét eszem meg, de az utóbbi időben már azt sem. Hányingerem lesz tőle. A húsokból készült levesektől is. Mostanában viszont egyre több, eddig szeretett ételt utáltam meg, tésztaféléket, sült krumplit, amit eddig imádtam, bármennyit meg tudtam volna enni belőle. Nem tudom mi lehet... Vizsgaidőszakom van, sokat fogytam a stressz miatt, pedig amúgy is sovány voltam, de nem tudom így mit tehetnék, mert energiám sincs elég a tanuláshoz, ha van is, az is csokiból fedezve...
2015. jan. 12. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség?
2015. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet pszichés, meg lehet nem pszichés is.


A húsok jó táplálékok, csak a kommersz bolti hús nagyon rossz minőségű takarmányon és rossz életkörülmények között tartott állatokból származik. Teljesen érthető és természetes, ha nem kívánod vagy rosszul vagy tőle.


A tészta (búza) nem alkalmas emberi fogyasztásra. a burgonya csak fölösleges szénhidrát, ezeket természetes, ha nem kívánod (bár az emberek zöme inkább függő szokott lenni a gluténtól és a szénhidráttól).


Több zöldséget és kókuszzsírt fogyaszthatnál. Valamint tojássárgája proteint (például) turmixnak. Így mindenféle hasznos tápanyaghoz hozzájuthatsz, a jóféle zsír energiát is ad.


Jó forrásból származó húsokat is megkóstolhatsz. Legeltetett marha, mélyalmos tartású tyúk tojása..

2015. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!