Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3-4 napja jeletkezett nalam a...

3-4 napja jeletkezett nalam a felfuvodas, es hogy nincs nagyon szekletem sem. Szinte ehes sem vagyok de azert nehvalamit bekapok, mit tegyek? Valami jo orvossag esetleg gyogymod, lehet elrontottam a gyomromat? :S

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
székleted egyáltalán nincs, vagy azért akad? szelek ugye távoznak? (ha egyáltalán nem távozik semmi, az lehet bélelzáródás, de azért az csak nincs...) probiotikum mindenképp jót tenne hónapokig szedve, mert ha rendeződik a baciflóra, kevesebb gáz képződik. esetleg joghurt, gyümölcs, müzli, hogy laza székleted lehessen.
2015. jan. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
és nijcs összefüggés a puffadás meg a fogyasztott étel között? pl. tej vagy zsíros étel után durvább?
2015. jan. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!