Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 2 órás futás elég ahhoz,...

Napi 2 órás futás elég ahhoz, hogy azt ehessek, amit akarok?

Figyelt kérdés

Tudom mitől lehet lefogyni, mármint hogy mit lehet enni meg mit nem, stb, nem ez a kérdés.

Az ideális testsúlyomhoz 10 kg-t kéne fogyni (BMI szerinti ideálishoz)

Ha napi 2 órát futok, ehetek amit akarok?


2015. jan. 24. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez erősen attól függ, hogy mit akarsz enni :D
2015. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hány kalória fér bele/nap, akkor így kérdezem:D 165 cm vagyok és most 68 kg, nő.
2015. jan. 24. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy neked hány kalóriát kell enned egy nap ahhoz, hogy elkezdj fogyni, vagy épp hízni.

Én ugyanilyen magas vagyok, mint te, és pont mikor 68-70 kilós voltam, vezettem a napi bevitt kalóriamennyiséget.

Én a napi 8 óra alatt a munkahelyemen végig mozgásban vagyok, és ha egy órát eltöltöttem az edzőteremben (ellipszistréner, evezőgép) csak kétnaponta, akkor ehettem akár 2000 kalóriát is, nem híztam. Ha csak 1500 körül vittem be, szépen fogytam, látványosan hétről-hétre.

2015. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

-egy óra futás az 700 kalória,és lehet ugyanennyi kalória egy nagyobb szendvicsben is ,

-ha 2 szenyát eszel ,és 2 órát futsz,akkor leszel nullán,

2015. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen
2015. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy ha fogyózok, akkor mindig úgy, hogy sült húst, zöldségeket eszek, tojást, tejet, szóval ezekből nagyjából lehetetlen pluszba ennem magam, úgyhogy halvány fogalmam sincs, hány kalória kell ahhoz hogy fogyjak...De lehet megpróbálom megnézni, köszi!
2015. jan. 24. 18:11
 7/9 anonim ***** válasza:
A két óra futás elég nagy baromság, de ha az a cél, hogy az izomzatod építsd le, akkor hajrá. Inkább rövidebb, intenzívebb futást csinálj és mellé súlyzós, erősítő gyakorlatokat, akár otthon, akár konditeremben.
2015. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Intenzívebb futást nem bírok. Nem egyhuzamban futnám le, hanem reggel egy órát, és este egyet, úgy is gáz?
2015. jan. 27. 09:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz így, ha bírni fogják a térdeid. Mert azért rázkódással jár rendesen a futás.


Nekem volt egy ilyen "futós" időszak az életemben. Napi 3,5 óra takarítás hajón (néha 8 óra), ahol szó szerint futni kellett, hogy időre elkészülj. Igaz, hogy csak rövid távokat, sokszor csak pár lépést, de valami elképesztően gyorsan kellet mozogni, ágyazni, takarítani, és közben futkosni ide-oda a kabinban, miközben port töröltem, ágyaztam, fürdőszobából ki-be, a takarítószerekért, majd az új törölközőkért, majd porszívóért, stb. stb. Közben súlyzós edzésnek ott volt a kiba.szott nehéz ágyneműk, törölközők cipelése, lépcsőre fel a harmadikra, meg a folyosón is sokszor. Majd összesz.artam magam. Életemben nem voltam olyan kimerült, mint akkor. Fájt minden tagom, főleg a vállamban, nyakamban volt izomláz a sok cipeléstől. Hiába mondják, hogy egy idő után megizmosodunk, és hozzászokunk, soha nem tudtam úgy megerősödni. Folyamatosan izomlázam volt. Mikor elmentek a vendégek, jött az újabb csoport, akkor meg a dögnehéz bőrödjeiket cipelhettem, fel a lépcsőre, majd az új vendégekét le a lépcsőn. Össz-vissz vagy másfél óra hosszat. Mindezt majdhogyenm futótempóban. Majd cipelni délután a sok kaját, üdítőt amit be kellett rakodni a hajó "éléskamrájába". Folyamatosan megvolt a napi kardió több óra hosszán át, plusz "súlyzós edzés." A szabadidőmben csak feküdni bírtam.

Le is fogytam két és fél hónap alatt vagy 10-12 kilót úgy, hogy cukros üdítőt ittam literszám (mert cukormentes csak a vendégeknek járt), sütiket, jégkrémet ettem minden nap bánatomban.

2015. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!