Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez most székrekedés vagy...

Ez most székrekedés vagy anyagcsere zavar?

Figyelt kérdés
Régebben normális székletem.volt napi 1x. A probléma ott jött hogy minden próbálkozás ellenére nem indult be a fogyásom és javasolták hogy egyek valami kiegészítő bogyót, hátha. Vettem egy doboz szűztea HCA kapszulát, ami ellenben a többitől pont hogy nem okoz hasmenést, viszont összetevői lévén fokozza az anyagcserét méregtelenít. Szóval 1 hete szedem, alig tudok vmit kipréselni magamból akkor is keveset. Ma ijedtem meg igazán hogy szombaton kukoricát ettem, és ma kedd van de még mindig volt a székletemben. Nem vagyok nagy ész, de ez nem hinném hohy rendben van. Lehet hogy ettől a kapszulatol? Amúgy nincs fájdalmam meg semmi ilyen.
2015. jan. 27. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Vicces, de szó szerint ugyanez a problémám, és google kereséssel jutottam ide... és épp ma reggel kaptam frászt egy szem kukoricától, mert baromi régen ehettem kukoricát, mégis mit keres a székletemben. Ja, egy hónapja szedem a biotech hca kapszuláját. Alig tudok valamit kipréselni magamból.
2019. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!