Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet tenni álmatlanságból...

Mit lehet tenni álmatlanságból fakadó "zabálás" ellen?

Figyelt kérdés
Nem fogyókúrázom, nem koplalok, rendesen étkezem, napi 4-5-ször, ahogy belefér. Vacsorám általában 7 körül van (általában valamilyen hús vagy sajt salátával, párolt zöldséggel, rizzsel). De mivel masszív álmatlanságban szenvedek, még éjjel 2-3 körül sem alszom, így nyílván addigra megéhezem, és akkor már kevésbé figyelek oda arra, hogy mit eszem, és így a plusz étkezés miatt a kalória is megugrik. 6-kor meg már kelek...így hosszabbak a "nappalaim" és egy étkezéssel és 4-500 kcal-val többet eszem, mint azok, akik alszanak. De én sajnos nem tudok aludni, már mindent kipróbáltam. És amióta éjjel is eszem, híztam kb. 3-5 kg-t. Tudom éjjel aludni kéne, nem enni, de nyilván, ha nem alszom, már megéhezek hajnal felé.:(

2015. jan. 29. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt mondják elalvás előtt 3 órával már nem egészséges, ehhez próbáld tartani magad.

Egyébként egyáltalán nem egészséges, hogy napi 3-4 órákat alszol, én emiatt jobban aggódnék a helyedben, mint a hajnali zabálás miatt! Utóbbi inkább természetes, hogyha este 7 órakor ettél utoljára.

2015. jan. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!