Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a kényszeres...

Mit tegyek a kényszeres zabálás ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy éppen fogyókúrázom, már 10kg minuszban vagyok, változatosan étkezem,mozgom, vitaminokat is szedek, mégis mostanában rám jön egyfajta kényszeres evés, főleg édességeket vagy nagyon sós nasikat (chips, sós mogyi, stb...)ennék.

Eddig, ha rám jött ilyen, akkor mézes teát ittam vagy gyümölcsöket ( almát, narancsot, mandarint, ananászt, stb...)ettem, de már ez sem használ.

Nincs valami tanácsotok, hogy hogyan győzhetném ezt le?



#kényszeres evés #kényszeres zabálás
2013. nov. 24. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha tápláló, zsíros ételt eszel, ennek el kell múlnia.
2013. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kényszeresen ne zabálj:D
2013. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha megkívánod, akkor egyél valamennyit, akkor könnyen elmúlik a vágy. A lényeg annyi, hogy ne zabálj be semmiből.
2013. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi 2., csak úgy villog az inteligenciád...ha nem tudsz érdemlegeset hozzá szólni valamihez, akkor ne szólj hozzá...hidd el, okosabbnak tűnsz tőle...;)
2013. nov. 24. 20:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1. komizó: Nem vonok meg magamtól semmit, ugyan úgy megeszem a... teszem azt csirke pörköltet, mint a salátát. Nem gondolom azt, hogy nem ennék tápláló ételeket. Nem is tudnám megvonni magamtól a jó kajákat, hiszen imádok enni is, főzni is.
2013. nov. 25. 09:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 'kényszeres zabálás' az, ahogyan leírod a helyzetedet, akkor ennek vagy valamilyen lelki oka van (amit úgysem tudunk megoldani, ez magasabb tudomány mint amihez pl. én felérhetek) vagy nem eszel elég zsírt, nem laksz elég jól. Egy pörkölt még nem elég zsíros étel, az lehet viszonylag sovány hús is. A fehérje jó, de tapasztalat, hogy az sem laktat eléggé. Mármint kellő mennyiségű zsír nélkül.


Illetve ha szénhidrátot eszünk az ételeink mellé, attól is csak éhesebbek leszünk, például rizs köret, tészta köret ezt váltják ki.

2013. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nyugi már, csak vicc volt jajj ;) Nem kell mindent komolyan venni, ez csak egy komment egy vadidegen embertől. Szmájlit is írtam, inkább vedd a poénokat :)
2013. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gyomorszűkítő műtét
2013. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!