Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan veszítsek a súlyomból?...

Hogyan veszítsek a súlyomból? ( többi lent)

Figyelt kérdés

4 hónapja,hogy elkezdtem diétázni ami a következőkből áll

06:30 reggeli : piritós maximum 2 szelet

13:00 ebéd : álltalában hal,rizs,levesek,saláták mikor melyik.

17:00 vacsora általában a fentiek valamelyike,persze a változatosság meg legyen.


Emelet edzés: Fegyencedzést töltöttem le az internetről és a fekvő,híd,guggolás,has,huzakodás gyakorlatokat végzem kb a 6 pontig.

92kg voltam mikor elkezdtem most 100 vagyok :) Elegem van! Mikor normálisan kajáltam nem jött fel a súly ennyire. Ajánljatok valami port vagy injekciót nem érdekel valamit...



2015. febr. 9. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Napi ötször egyél, ne háromszor! Számold a kalóriákat, mert a szemmérték az gyakran becsapós!

A 17:00-s vacsora az nagyon korai, ha éjfélkor fekszel le aludni, akkor 9, fél10 körül még nyugodtan egyél fehérjedús kaját, pl. túrót.

Emellett, lehet érdemes csináltatnod egy vérképet.

2015. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
inkább többször egyél keveset,mint hogy napi 3ba belepréseld
2015. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!