Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy veszítsek még többet a...

Hogy veszítsek még többet a súlyomból, konditerembe járás megoldás lehet? 14/F

Figyelt kérdés
Elég kemnényen diétáztam az elmúlt 2 hétben, 4 kilót fogytam. 90 vagyok most 184cm-hez.. A hasam még mindig meg van és a zsír csöcs is! :D Járhatok kondizni, és ott milyen gépeken edzzek majd? Személyi edző megéri az árát?
2012. jan. 10. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen drasztikusan fogyózni. Hetente fél-egy kiló az egészséges ütem. Ahogy veszítesz a súlyodból, egyre kisebb lesz a hasad, meg mindened. Ne aggódj! Étkezz mértéktartóan és mozogj sokat. Dolgoztasd meg magad az iskolai torna órán, azon kívül meg például gyalogolj!
2012. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Reggel suliba gyalog megyek az kb 20-20 perc naponta. Tesi órákon pedig tényleg teszem a dolgomat ahogy csak birom :D kaptam is érte órai munkára egy ötöst! :DD Ezen kívül itthon kb 20 perc az amit végig csinálok vegyes gyakorlatokkal de főleg hasprés, felülés.
2012. jan. 10. 18:04
 3/4 anonim válasza:

az gáz hogy 14évesen 90kg vagy

elég gömböc lehetsz hogy híztál így meg?

én akármennyit eszek egy dekával sem leszek nehezebb

miután kiűrítettem a belem

én nem birok hízni

13 éves vagyok 163cm 50kg

2012. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális edzésterv, egy kis kardió, meg egy nornmális diéta még a felesleg nem megy le rólad (persze nem 2hónap), de egy fél év után lesz látszata.. Személyi edző felesleges, ha betudod tartani a magadnak előirt szabályokat. Minden gépet használsz felosztod az izomcsoportokat napokra és úgy edzel, nem nagy súlyokkal!! bodybuilder.hu- kezdő edzésterv:)
2012. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!