Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan egyek egészségesebben...

Hogyan egyek egészségesebben és mit sportoljak napi szinten? 13/L

Figyelt kérdés
Szeretnék egészségesebb életmódot folytatni és valamit napi szinten sportolni. Szívesen várok ötleteket, étrendeket, edzésterveket vagy bármit.

2015. febr. 10. 18:57
 1/3 Sowilo ***** válasza:

Szorítsd vissza/zárd ki a búzaliszt(bármilyen kiőrlésű) a cukortartalmú ételeket(kivéve gyümölcsök), és a műkajákat(virsli, zacskós leves, stb). Ha egészségesen akarsz kajálni, kizárólag innen van értelme elindulni.


Soha semmiféle elmebeteg fogyókúrát ne csinálj. Norbi ábdét, 90 napos diéta, káposztaleves kúra, és társai. Nem azért, mert növésben vagy, felnőtteknek is ugyanolyan károsak ezek, ráadásul még csak fogyni sem lehet tőlük, maximum izomból.


Sportnak azt válaszd, ami tetszik. Én csináltam az atlétikát(dobó számok), a szertornát(én főleg gyűrűztem). Most jelenleg street workoutot és súlyemelést csinálok. A legutolsóhoz még fiatal vagy(később viszont rohadt jó tested lesz tőle), a többit nyugodtan elkezdheted.

2015. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
fuss, az elég jó kondiba tud hozni, és egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, kevés kenyeret. édességet kerülni kell.
2015. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sowilo ***** válasza:

Ha futsz, lehetőleg füvön, salakon, rekortánon, vagy fedett pályán fuss, betonon soha! Jó minőségű futócipő beszerzése erősen ajánlott.


Ez azért kell, hogy ne menjen tönkre a térded.

2015. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!