Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék sokkal egészségesebb...

Szeretnék sokkal egészségesebben étkezni, de a szüleim nem engedik. Lenne pénzem az egészséges ételekre. De mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim tipikusan azok a magyar ételek, zsíros kaják, túl sózott ételek hívői. De én nagyon szeretem a salátákat, és az egészséges ételeket. Ezekkel sokkal jobban érzem magam. A sulinkban szinte csak ilyeneket kapunk: hal, csirkemell, pulykamell, rizs, krumpli, és rengeteg féle salátát. Persze van néha pörkölt, meg ilyenek.. És én is így szeretnék étkezni. De a szüleim nem igazán vannak ezzel kibékülve. Persze nem salátán szeretnék élni, de attól még nagyon szeretem. Sajnos, vagy nem sajnos együtt szoktunk étkezni, így elég nehézkes ezeket enni. Mit tegyek?

14/L

És mielőtt azt mondanátok, hogy biztos gebe baba vagyok, nem :-) 160/60kg vagyok.. Persze szeretnék fogyni, de így, egészségesen :-)


2015. jan. 20. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzed az egészséges ételekre, akkor vegyél salátákat és csináld meg magadnak vacsorára, készíthetsz csirkemellet és halat is, hátha a szüleid is kedvet kapnak egy idő után az ilyen ételekre, főleg ha ízletesen készíted el. Ne edd a túlsózott és túl zsíros ételeket, mert előbb-utóbb jön tőle a magas vérnyomás és egyéb gondok.
2015. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!