Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Alapvetően is vékony testalkatom van, de az utóbbi 4 napban a nálunk terjedő hányás-hasmenéses vírus miatt sajnos most még kevesebbet nyomok a mérlegen. Öröm az ürömben, hogy úgy érzem, rengeteg, a szervezetemben eddig összegyűlt méreganyagtól is megszabadultam, amitől megkönnyebbültem. Tehát, remek alkalom kínálkozik most arra, hogy újra egészséges testet építsek magamnak, de elbizonytalanodtam itt a sok cikk olvasása közben a neten a hogyant illetően. Van esetleg olyan, aki megosztaná saját tapasztalatát?
2015. febr. 23. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne egyél szemét kaját.
2015. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem iertem a kerdest, kifejtened, hogy az "egészséges testet építsek magamnak" mit jelent?

Fiu vagy lany vagy mert azert nem mindegy. :)

Szerintem egyel egeszsegesen, sok rostot, sok folyadekot, stb. Ne feledkezz meg a vitaminokrol, asvanyi anyagokrol.

2015. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az mondjuk alap, hogy nem kólával meg chipsszel terveztem a súlygyarapodást, de mindenesetre köszi az első válaszolónak :)
2015. febr. 23. 19:51
 4/6 anonim válasza:
Zabálj ahogy eddig is aztán hányd ki.
2015. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves második Válaszoló!

Tisztában vagyok vele, milyen építőkövekből áll az egészséges test és azzal is, hogy a testmozgás mekkora szerepet játszik a dologban. Abban nem vagyok biztos, hogy mikor mit és mennyit kellene fogyasszak ahhoz, hogy felszedjek valamennyit (5-8 kilót)

Nő vagyok

2015. febr. 23. 20:00
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves harmadik!

nem sikerült megértened a kérdésemet, valószínűnek tartom, hogy tombol benned az intelligencia :)

2015. febr. 23. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!