Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok lemondani az...

Miért nem tudok lemondani az egészségtelen kajákról?

Figyelt kérdés
Régebb egészségesen étkeztem és most is eszek egészséget kaját, csak mostmár eszek mekiből is, bundáskenyeret, süteményeket, CSOKIT ! Mindazonáltal, hogy tudom mennyire nem jók mégsem tudok leszokni, de úgy érzem nem is akarok leszokni róluk ! Miért van ez ? 15/L
2010. febr. 13. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
rászoktál, nem tudom miért
2010. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne egyik percről a másikra akarj leszokni,hanem szépen fokozatosan.
2010. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
......még válaszoljanak mások is,túl szűkszavú az első 2 :-D
2010. febr. 13. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:
A másodikkal egyetértek, ha csak naponta lemondasz egyről, az is fejlődés. Ja és ha fejlődésben vagy, azaz tini persze hogy kívánod a több kalóriát. Azért ne vidd túlzásba az étel megvonást.
2010. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyetértek az előző válaszólóval. Fejlődésben vagy még, tini vagy, lehet, hogy most éppen olyan időszakod van, hogy többet kíván a szervezeted, ez ennyi idősen nem baj. Én azt mondom, ne foszd meg magad semmitől, mert ha így teszel egy idő után annál jobban fogod kívánni, és akkor hírtelen még többet eszel belőle. Egyél mindenből amit kívánsz, és szeretsz, mozogj sokat, és akkor biztos, hogy nem lesz tőle bajod.:)
2010. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!