Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, hogy hízzak?

Mit egyek, hogy hízzak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 23:00
 1/8 Krisipoke válasza:
Zsyrt meg cukrot. Legalábbis olyan ételeket, amikben sok van.
2010. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krisipoke válasza:
Mármint zsírt... ma nem megy ez az írás.
2010. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Édességeket: csokit, sütit. Banánt. Tepertőt, zsíros kenyeret, sok sok szénhidrátot. És este is, mert azt már nem tudod lemozogni. Persze tudom, ez nem egy egészséges étrend, de így szerintem lehet hízni.
2010. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az előzőket csak akkor tartsd be ha zsírakarsz felszeedni és nem izmot és 20 év mulva meg akarsz halni szívelégtelenségebn
2010. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem lehet. ha genetikailag ilyen vagy akkor annyit ehetsz hogy szét robbansz de nem fogsz hízni.:S nekem is ilyen problémám van.
2010. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egy probléma szerintem. A korral az anyagcsere úgyis lassul és akkor már nem sovány leszel, hanem normális testalkatú. Ha pedig most tömöd magadba a sok zsirt és cukrot meg egyebet akkor később komoly betegségek alakulhatnak ki. Sportolj inkább és akkor megjön az étvágyad, ez az egyetlen egészséges módja a hizásnak.
2010. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyél zsírszalonnát bazzeg, ha ennyi eszed van, de nyersen, nehogy kisüsd belőle a zsírt.:D
2010. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi az hogy "ennyi eszed van"???

Ki akart itt zsírszalonnát enni??

Ez nem volt ostoba kérdés hogy így kelljen rá válaszolni hogy "b*zmeg ennyi eszed van".

Mihez van ennyi esze??

Nem is értem ezt a

primitív választ...

2010. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!