Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ivás után (bármit iszom,...

Ivás után (bármit iszom, lehet szénsavmentes ásványvíz is) miért kell rögtön böfögnöm?

Figyelt kérdés
Minél többet iszok annál nagyobbat kell böfögnöm és ez kellemetlen tud lenni. Sok levegőt nyelek? De hogy tudnék kevesebb levegőt nyelni?
2015. márc. 4. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
a levegőnyeléssel ez nem kapcsolatos, lehet túl sok a gyomorsavad, vagyis valószínű, mert akkor jelentkeznek ezek a tünetek. Nem írtad le pontosan, mióta jelentkezik ez nálad.
2015. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom nálam ez annyira megszokott lett.. évekről van szó. Gyomorsav problémám már volt többször is több napon át tartó betegség volt hogy állandóan böfögtem marta a torkom és gyomrom is a gyomorsavam de ez elmúlt és akkor a túlzottan sok stressz okozta.
2015. márc. 5. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónát 1 teáskanál szénsavmentes vízbe elkeverve éhgyomorra reggel, és este 10 után. Ezt kb 2 hétig használd. Ha nem jó, látogass el egy gasztroenterológushoz.
2015. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*1 teáskanállal
2015. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Az emberek mit szeretnek a szénsavmentes ásványvízben?

Véleményem szerint olyan mint valami elcseszett csapvíz mégis annyi embernél látom, hogy azt isszák.

Csapvíz és szénsavmentes ásványvíz kivételével mit ihatok, amiben nincs szénsav illetve cukor, míg a fogzománcom helyre nem jön, míg zománcépítés kezelést kapok?

Jó utána is óvatosabb leszek ezekkel, ha helyreáll, fogszabályzás tette tönkre, doki megmondta, szénsavast a torkom miatt se iszok, csak nagyon ritkán, mert énekelek, és nem tesz jót, de most a cukrosra is jobban figyelni kell...

Miben különbözik a szénsavas és szénsavmentes ásványvíz hatása?

Sokat hallom, hogy igyunk sok vizet, mert egészséges, stb. De vajon a szénsavas és enyhén szénsavas vizeknek is ugyanaz a hatása? Mi a különbség?

Miért veszélyes a szénsavmentes ásványvíz (ún. sima víz) a kisgyerekeknek?

Másfél éves kisfiam már nem szopik, de az üzleti tejtől megy a hasa. Az orvosnő egyelőre tejport ajánlott, de óvva intett az ásványvíz szénsavmentes változatától. A babavizek elég drágák, milyen más megoldás van ilyen esetben? Milyen vizet adhatunk a kisgyerekeinknek,...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!