Ivás után (bármit iszom, lehet szénsavmentes ásványvíz is) miért kell rögtön böfögnöm?




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Véleményem szerint olyan mint valami elcseszett csapvíz mégis annyi embernél látom, hogy azt isszák.
a gyümölcslébe a tea beletartozik?
Jó utána is óvatosabb leszek ezekkel, ha helyreáll, fogszabályzás tette tönkre, doki megmondta, szénsavast a torkom miatt se iszok, csak nagyon ritkán, mert énekelek, és nem tesz jót, de most a cukrosra is jobban figyelni kell...
Sokat hallom, hogy igyunk sok vizet, mert egészséges, stb. De vajon a szénsavas és enyhén szénsavas vizeknek is ugyanaz a hatása? Mi a különbség?
Másfél éves kisfiam már nem szopik, de az üzleti tejtől megy a hasa. Az orvosnő egyelőre tejport ajánlott, de óvva intett az ásványvíz szénsavmentes változatától. A babavizek elég drágák, milyen más megoldás van ilyen esetben? Milyen vizet adhatunk a kisgyerekeinknek,...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




