Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok ha 165 cm és...

Anorexiás vagyok ha 165 cm és 44 kg vagyok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen.
2010. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az anorexia nagyon súlyos betegség. Kövérnek látod magad még így is? Tény és való, hogy ezekkel a paraméterekkel elég sovány vagy.

Persze megkérdezném, hogy hány éves vagy és lány?

Egy 5-10 kiló minimum elférne még rajtad.

2010. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Hát erősen súrolja a határát
2010. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Sovány vagy,de attól függ hogy direkt vagy nem,mert az anorexia betegség...
2010. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az anorexia nervosa egy pszichés betegség, az evészavarok egyik alapvető típusa. Az anorexia szó szerinti jelentése az étvágy elvesztése, vagy ha még most is kövérnek látod magad és nem akarsz enni emiatt.


csak sovány vagy hogy anorexiás-e azt te tudod

2010. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az orvosi értelemben vett anorexia nervosának elég jól körülírt "követelményei" vannak, kevesen esnek bele azok közül, akiket a köznyelv anorexiásnak nevez, és csak szakorvos diagnosztizálhatja.


Mindenesetre nem jársz jó úton, azt gondolom. Veszélyes úton jársz.

2010. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

aki aztirta h igen az balf*sz.már bocsánat

15 éves vagyok lány 168 cm 44 kg.

és nem vagyok anorexiás és hízni sem tudok.

nem vagy anorexiás. ez hülyeség. ˙(ha még igyis fogyóznál akkor az lennél szerintem bár nem értek hozzá)

de engem sokat piszákltak 2 éve h anorexiás és mikor elkezdett nőni a mellem akkor mindenki abbahagyta..:D

nade nyugodj meg NEM VAGY ANOREXIÁS

2010. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz a súlyod valóban kevés, az biztos, hogy sovány vagy nagyon. Az, hogy anorexiás vagy e az attól függ, hogy te így milyennek látod magad,mert ha így sem látod magadat vékonynak,és fogyni szeretnél, akkor sajnos biztos, hogy az vagy! Mert ugye az anorexia nem csupán azon múlik mennyire vagy sovány, hanem ha ennyire soványan is elégedetlen vagy, és kövérnek érzed magad. Az, ha alkatilag vagy ilyen sovány, és eszel is rendesen, és vékonynak látod magad, az nem anorexia, egyszerűen ilyen az alkatod. Nos, gondolom ebből már el tudod dönteni, hogy az vagy -e.
2010. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát, én a 166 cmhez vagyok 53 kiló, de ez nem feltétlen jelenti azt, hogy te anorexiás lennél. Egyszerűen ilyen géneket örököltél.
2010. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!