Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hirtelen elkezdtem hízni....

Hirtelen elkezdtem hízni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Örök életemben sovány lány voltam/vagyok most is. 165 cm vagyok, és már vagy egy éve ugyanannyi kiló (44kg) egészen pár héttel ezelőttig. Nem nagyon mérem magam, de a tavaéyi orvosi szűrésen a suliban 44 voltam, és 3 hete mértek minket megint, akkor is 44kg voltam. Aztán tegnap kíváncsiságból megmértem magam itthon is, és 46kg-ot mutatott? Reggel mértem éhgyomorra...Mitől lehet ez? Nem ettem az utóbbi 3 hétben többet mint az elmúlt wgy évben..Igazából sose figeltem oda nagyon az étkezésemre, változatosan eszek mindenfélét, édességeket is szoktam, mert eddig nem híztam semmit. De most akkor ez hirtelen megváltozhatott? Most akkor majd oda kell figyelnem mit eszek?:o 15/L
2015. márc. 15. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
1-3 kilót a súlyod ingadozhat bármiféle fogyás/hízás nélkül.
2015. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

)rülj neki, legalább kevesebb bordád fog kilátszani.


10 kg-t nyugodtan felkaphatsz.

2015. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!