Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megér havi 15 ezer Ft-ot a...

Megér havi 15 ezer Ft-ot a Lenkei multivitamin?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 18:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
akkor juj (nem tudtam)
2015. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha Kínából származik? Sok mindent állítanak ott elő. Nem leprások élnek kint. Arról nem beszélve, hogy a keleti gyógyászat valahogy bizalomgerjesztőbb és eredményesebb, mint a nyugati gyógyszerközpontú.
2015. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Jólvan, tudom hogy már kb mindent Kínában csinálnak :D szedem őket aztán majd meglátjuk :)
2015. márc. 20. 21:28
 14/19 anonim ***** válasza:
Szia! Beszámolnál arról, hogy milyen hatást érzékeltél?
2015. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

12"a keleti gyógyászat valahogy bizalomgerjesztőbb"

- a tradicionális kínai gyógyászat, a tradicionális világkép (taoizmus) az igen. A mai -mao-izézizmus - az nem.

2015. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Havi 6 ezer inkább (az alap). Anyukám és apukám hónapok óta szedi, én most kezdem el majd. Anyukám el van ájulva tőle, teljesen megváltoztatta mindkettejük életminőségét, pedig már nem mai csirkék. Anyukám 60 éves, és egész nap "pörög". A B-vitaminos tablettát este veszi be, hogy időben el tudjon aludni..:)
2015. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyébként hol láttad a csomagoláson, hogy Kínából származik? Én is Lenkei vitamint szedek, de ilyen információ nincs a csomagoláson, csak a forgalmazó szerepel rajta.
2015. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

bloomerang

Itt van előttem a Prémium Erős Multivitamin csomag, C-vitamin, halolaj, ligetszépeolaj, Q10 és mindegyik dobozán rajta van, hogy: Származási hely: PRC

a forgalmazó alatt

2015. ápr. 9. 21:45
 19/19 A kérdező kommentje:
de amúgy nem zavar, hogy Kínából származik, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve.
2015. ápr. 9. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!