Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida diéta alatt gyümölcsök?

Candida diéta alatt gyümölcsök?

Figyelt kérdés
Lassan vége a 3 hetes szigoritott candida dietamnak, tehat nemsokára ehetek vegre gyumolcsoket is. Az lenne a kerdesem, hogy szerintetek melyikeket ehetem? Pl banant egyek? Abban rengeteg cukor van. Kiwit szabad? Alma, korte, narancs, citrom, ananasz mehet, meg szolo is mertekkel, ha jol tudom. Koszi elore is

2015. márc. 22. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A kivi megengedett, ahogy ez a lista is:

alma, málna, ribizli, egres, szeder, eper, meggy, narancs, grépfrút, kivi

2015. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Banánt,burgonyát neeee hanyagoltam kezdett jobb lenni a helyzet
2015. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Burgonyat szabad en ugy tudom :)
2015. márc. 24. 22:51
 4/4 candidamentesen válasza:

A gyümölcsök közül a lúgosító vagy a kevesebb cukortartalommal rendelkezőket érdemes fogyasztani. pl: ananász, kivi, piros bogyós gyümölcsök, citrom.

A szőlő azért nem ajánlatos mert a héján megtelepedhetnek gombák, max a diéta utolsó hónapjában ajánlott, akkor is minimális mennyiség, alaposan megmosva. A naranccsal is érdemes óvatosan bánni, mert annak is elég magas a cukortartalma, de helyette ott a grapefruit :)A banán is tiltólistás.

2015. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!