Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanában undor fog el a...

Mostanában undor fog el a hústól, ez normális?

Figyelt kérdés
Sosem voltam finnyás, nagyon kevés olyan étel van, amit nem eszek meg. Pl. sokáig imádtam a pacalt, de anyukám egyszer egy nem éppen konyhakész gyomrot vett, nekem kellett megcsinálnom, utána kb. 10 évig nem is ettem pacalt. Ezt tavaly nyáron sikerült leküzdenem. Akkor is én főztem, mert régen nagyon szerettem, de akkor konyhakészből csináltam. Nem ettem belőle sokat, de jól esett. Viszont mostanában, ha főzök és előkészítem a húst, rosszul vagyok a szagától. Teljesen mindegy, hogy disznó vagy csirke, esetleg liba, amit imádok, rosszul vagyok tőle, és a kész, sült/főtt ételből se tudok enni normálisan, pedig át van sütve (még a levesből se eszek szívesen). Sőt, korábban minden probléma nélkül ettem marhát angolosan, hát most nem hiszem, hogy lecsúszna. Nem vagyok terhes vagy ilyesmi. 27N
2015. márc. 27. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj a háziorvosodhoz el, mert én úgy tudom súlyos betegség is lehet a háttérben.
2015. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fordulj sürgősen orvoshoz. Az emésztőszervi daganatok gyakori tünete a hústól való undor.
2015. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, van-e más tüneted is? Nekem akkor volt húsundorom, amikor erős savtúltengésem volt, refluxra kaptam gyógyszert és egy idő után rendbejött a gyomrom, de nekem hányingerem és gyomorégésem is volt és gyomorszájnál fájdalom.

Mindenesetre menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni, hogy van-e valamilyen szervi oka, vagy csak jelen pillanatban nem kívánja a szevezeted a húst.

2015. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fáj a hasam, nincsen savtúltengésem sem refluxom, a szagától és az állagától undorodom.
2015. márc. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!