Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízó tippek érdekelnek!...

Hízó tippek érdekelnek! Hogyan hízzak?

Figyelt kérdés

16éves vagyok 168 cm és 50 kg. Hízni szeretnék, mert sovány vagyok és engem zavar, hogy ez így van, hogy ilyen az alkatom.

Eléggé étvágytalan lány vagyok, egyszerüen kedvem sincs, hogy leüljek és egyek.Gondoltam valamilyen gyógyszert kellene szedjek,étvágycsináló vagy akár olyan ami segít felszedni pár kilót. Ha tudtok valami tippet arra , hogy hogyan lehetne hízni , akkor megköszönném :)



2015. ápr. 3. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az étvágytalanság és a kedvetlenség ellen kellene tenned valamit, pl társaságban, másokkal együtt enni, szép színes ételeket a tányérra, többet mozogni a friss levegőn, egyél almát tízóraira, uzsonnára, ez étvágyat csinál, mert megindítja a savképződést.

Stresszes ok is állhat az étvágytalanság mögött, azt is orvosolni kellene.

2015. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmiféle gyógyszert ne szedjél! Az csak mérgezi a szervezetedet! Az első hozzászóló jó megoldást ajánlott! Kedvetlen hangulatban senki nem tud rendesen enni. Jön a tavasz, ki kell menni a barátokkal mozogni, biciklizni, sétálni, vinni kell egy halom otthon készített kaját, és vidáman elfogyasztani! Mindjárt jobb lesz a hangulatod, és az étvágyat is jobban fog nőni.
2015. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!