Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Magnezium (b6) növelheti a...

Magnezium (b6) növelheti a libidót/szexuális (ét) vágyat? (nem tudom miért, de állandóan a szexen jár az agyam, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Izomgörcsökkel szenvedek már 1 éve, elkezdtem nagy dózisú magne b6-ot szedni.Hiába vagyok a csajommal, egy nap 3x rám tör.Úgy érzem abba kéne hagyni mert mintha már a szivem is mellé ütött volna.Bár szoktam néha kávézni, de azelőtt is kávéztam, de ilyet azért a kávé nem csinál.Persze sportolok is ami megint csak fokozza a szexuális vágyat, na de régen is sportoltam és nem tapsztaltam ilyet.

2015. ápr. 7. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nem közvetlen az összefüggés de a megfelelő b3 és b6 vitamin szint egyik hatása a nemi hormon fokozott termelődése.
2015. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy eddig nem volt rendben a libidód, mert ásványi anyag hiányod volt. Most, hogy ez rendeződni látszik, a libidód is közelít a természeteshez. Tavasszal napi 3 menet minden, csak nem sok.
2015. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!