Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha sok vízet iszok akkor...

Ha sok vízet iszok akkor elmúlnak a pattanásaim?

Figyelt kérdés
Tehát ,tegyük fel meginnék kb 3-4l vízet naponta,mellete spórtolnék és egészségesen ennék,meg korán lefeküdnék és kenném az arcomat ilyen krémekkel+cserélném a párnahuzatom mindennap.

2015. ápr. 9. 20:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek!
2015. ápr. 11. 21:08
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség amiket a kérdező felsorolt. Ha sok vizet iszol az rengeteget segít, belülről tisztítja ki az arcodból a szennyeződéseket, a pattanásokat nem kívülről, hanem gyökerestől tünteti el. Emellett arra is figyelj, hogy próbálj úgy aludni, hogy az arcod egyik oldalán se feküdj, hanem arccal felfele. Ha oldalra fordulsz az arcod nem kap levegőt. Szappant meg nyugodtan használj, én minden este használok és sokat is segít, leszedi az elhalt hámsejteket, a kinyomott pattanásokat piszok gyorsan eltünteti. És NAGYON FONTOS HOGY NE SIMOGASD, NE KAPARGASD AZ ARCODAT, MERT HA ELKAPAROD A PATTANÁSAIDAT MEGMARADNAK NAGYON CSÚNYA PIROS FOLTOK AMIKET IRTÓ NEHEZEN LEHET ELTÜNTETNI. Sajna én elkapartam 1-2 éve és most is olyan az arcom, de sztem ilyen is lesz örökre :(
2015. ápr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja meg a korán lefekvős dologért se nevessétek ki a kérdezőt mert igaza van, ha keveset alszunk a bőrünknek nagyon nem tesz jót. A bőrünknek is szülsége van a pihenésre. Minél többet alszunk annál jobb
2015. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ezzel csak annyi a gond, hogy érdemben a méregtelenítés funkcióit alacsony vízfogyasztás mellett is elvégzi a szervezetünk.


Szomjazás egy sivatagban már más helyzet, ott bizonyára kevésbé hatékony már minden testi működésünk, ahogyan közeledünk a szomjhalálhoz.


De a bőr állapota nem kis méregtelenítésen, a májon vagy a veséken múlik és a vízfogyasztáson (hidratáltság igen, gyulladtság, pattanás nem)


Ez nagyon hormonrendszeri, meg gyulladásszinttől függő dolog.


Egy gluténérzékeny vagy tejfehérje érzékeny ihat akármennyi vizet.. ha ingerli a szervezetét, immunrendszerét és erre hajlamos akkor bőrtünetei lesznek, szerintem.

2015. ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen!
2015. ápr. 12. 15:27
 16/20 Sowilo ***** válasza:

"Egy gluténérzékeny vagy tejfehérje érzékeny ihat akármennyi vizet.. ha ingerli a szervezetét, immunrendszerét és erre hajlamos akkor bőrtünetei lesznek, szerintem."


Nem csak szerinted, tényleg. Sőt, a nem glutén és tejérzékenyek pattanásain is sokat segít, ha elhagyják ezeket az ezeket tartalmazó élelmiszereket.

2015. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mert a nem gluténérzékenyek is gluténérzékenyek, de én már a tényekben nem hiszek :D


Csak sok jel arra mutat, hogy ez így van :)

2015. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. ápr. 14. 10:57
 19/20 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogy a glutén és répacukor mentes étrend eltünteti a pattanásokat, sőt a narancsbőrt is.

De ahhoz hogy ezt végigcsináld, meg kell erőszakolnod magad.

Szóval semmi búzaliszt, semmi cukor.

És még karcsúbb is leszel. :)

Hajrá!

2015. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen.Igen,csakhát kenyér nélkül...
2015. ápr. 22. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!